Scooter Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 61 markadan 694 scooter için fiyatlar listeleniyor. 56 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Scooter
Hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir aktivite olan scooter, güvenli adrenalin duygusunu yaşamanın en iyi yolu. Voit, Globber, Voit Urban, Denver, Oxelo, Razor, Micro scooter modellerinin kullanıcı yorumları, fiyat listesi, kampanya ve indirimleri hakkında tüm detayları Akakçe'den alabilir, eğlence ve sporun en kaliteli seçeneğine kavuşma imkânına sahip olabilirsiniz.

Hem Yetişkinlere Hem çocuklara
Fazla enerji gerektirmeyen ve kontrolün kullanıcıda olduğu güvenli bir alet olan scooter'ın eğlence anlayışı, hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap ediyor. çocuklar için üretilen 2 veya 3 tekerlekli scooter modellerinde geniş renk seçenekleri ve farklı tasarımlar bulunuyor. Hafif olmaları ile dikkat çeken çocuk scooter'ları, birçok miniğin hayalini süslüyor. Yetişkinler için de tasarlanan scooter'lar farklı tekerlek seçenekleri, tasarım zenginliği ve kullanım kolaylıkları bakımından çeşitlilik gösteriyor. özellikle elektrikli scooter son zamanlarda en çok tercih edilen seçenekler arasında bulunuyor.

Spor ve Eğlence Bir Arada
Kullanıcının hem eğlenmesine hem de spor yapmasına olanak tanıyan scooter'lar bu iki eylemi birleştirmekte çok başarılı. Genellikle kısa mesafeler için üretilen bu aletler, spor yapma alışkanlığını çocuk yaşta edinebilmek için eğlenceli bir bahane olarak görünüyor. Katlanabilme özelliklerine sahip scooter, yer kaplamama yönünden de kullanıcısına avantaj sağlıyor.

Scooter Fiyatları
Çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı tasarlanan scooter'ların fiyatları da buna göre değişkenlik gösteriyor. çocuk scooter fiyatları, yetişkin scooter fiyatlarına nazaran daha uygun olurken, yetişkinler için de farklı fiyat seçenekleri bulunuyor. En iyi scooter'a uygun fiyat seçenekleri ile sahip olmak için akakce.com'dan fikir alabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Scooter

ÖncekiSayfa: 1 / 29Sonraki

Scooter Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 1 OcakSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Scooter'lar

Scooter Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Scooter Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s