Vitamin-Mineral Fiyatları

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 67 markadan 840 vitamin-mineral için fiyatlar listeleniyor. 83 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Vitamin ve Mineraller
Günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayarak daha sağlıklı ve enerjik vücut yapısına sahip olunmasına yardımcı olan vitamin ve mineral destekleri, sağlığına önem veren bireyler tarafından sıkça tercih edilir. Böylece güçlü ve sağlıklı bir bünye için ihtiyaç duyulan vitamin değeri yükseltilirken, düzenli ve bilinçli kullanıldığında mineral ve vitaminler tablosuna uyumluluk sağlanabilir.

Vücut sağlığına önem verenler için Supradyn, Pharmaton, Solgar, Proxeed, Osteo mineral ve vitaminlerinin indirimleri, kampanya ve fiyat listeleri ve tüm çeşitleri akakce.com'da.

Vitamin ve Mineraller Neden Önemlidir?

Vitaminleri ve mineralleri besinler yoluyla almak en sağlıklı yöntemdir. Fakat hormonlu besinler ya da kişinin yemek alışkanlığı yeterli vitamin ve mineral seviyesine ulaşılmasını zorlaştırır. Bu gibi durumlarda kullanıcıyı ideal değerlere kavuşturmayı amaçlayan mineral ve vitamin takviyesine ihtiyaç duyulur. Bu ürünlerin sıkça tercih edilmesinin sebebi vitamin ve mineral eksikliğinin getirdiği sorunlardır. Vücutta eksik olan değerler, enerji seviyelerinde düşme, konsantrasyon problemleri, protein metabolizmasında düzensizlikler ve zayıf bağışıklık sistemi gibi problemlere yol açar. Özellikle çocuklar için vitaminler büyük önem taşır.

Vitamin ve Mineral Dozu

Her şeyde olduğu gibi aşırı vitamin ve mineral takviyesi de vücuda zarar verebilir. Çünkü günlük vitamin ihtiyacı dışında aşırı vitamin ve mineral kullanımı çok sağlıklı olmak demek değildir. Kullanıcılar ihtiyaçları olan dozda vitamin ve mineral takviyesi almalıdır. Bu doz kadın, çocuk ve erkek kullanıcılar için değişkenlik gösterir. Hangi vitamin ve minerale ihtiyaç duyulduğu noktasında doktora danışılabilir. Enerji dolu, dinç ve sağlıklı bir vücut için ihtiyacınız olan mineral ve vitamin takviyelerini satın almadan önce Akakçe'ye danışabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Vitamin-Mineral

ÖncekiSayfa: 1 / 35Sonraki

Vitamin-Mineral Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Vitamin ve Mineraller

Vitamin-Mineral Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Vitamin-Mineral Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s