3 Tekerlekli Bisiklet Fiyatları ve Modelleri

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 52 markadan 340 3 tekerlekli bisiklet için fiyatlar listeleniyor. 56 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bisiklet
Çocukların kendi başlarına hareket etmelerine yardımcı olan ilk oyuncakları bisikletlerdir. Güvenliği ve eğlenceyi bir araya getiren 3 tekerlekli bisikletler de en çok tercih edilen çocuk bisikleti modelleri arasında yer alır. Baby Poufi, Kraft, Dolu, Babyhope, Baby2Go, Wellgro, Sunny, Pilsan, Dilaver gibi çocuk bisikleti markalarının tasarladığı bisikletlere, model, marka, özellikler ve kullanıcı yorumlarını karşılaştırarak sahip olmak için Akakçe'ye danışmanız yeterli. üç tekerlekli bisiklet modelleri arasından çocuğunuza en uygun olanı seçebileceğiniz akakce.com ile alışveriş daha keyifli, daha uygun, daha hesaplı.

Neden 3 Tekerlekli Bisiklet?
3 tekerlekli bisikletler, çocukların sürüş deneyimini yaşadıkları ilk oyuncaklar olmakla birlikte güvenlik anlayışına da sahip olmalarıyla dikkat çekerler. İki tekerlekli bisikletlerde denge sağlamak, çocuklar için bir sorun olarak görülürken 3 tekerlekli bisikletler kendiliğinden dengede durdukları için çocukların düşmeleri oldukça güçleşir.

Bu güvenlik anlayışı sayesinde çocuğunuzun yere düşme ihtimali olmadan gelişimini destekleyecek ve motor beceriler elde etmesini sağlayacak aktivitelere rahatlıkla yönelebilirsiniz. Bisiklet sürmek, el ve ayak koordinasyonu dışında kas ve iskelet gelişimini de olumlu yönde etkilediği için 3 tekerlekli bisikletler, çocuk gelişiminde eğlenceli bir araç olarak tercih edilebilir.

3 Tekerlekli Bisiklet Modelleri
Çocuk bisikletleri arasında en güvenli modellerden olan 3 tekerlekli bisikletlerde arkada bulunan 2 adet tekerlek, önde yer alan tek tekerlekten daha küçüktür. Bu durum kontrolü ön tekerleğe vermeye ek olarak hızı da ön tekerleğin belirlemesini sağlar. Daha küçük ve alçak olan arka tekerlekler, pedalla hızı ayarlanan ön tekerleğe eşlik ederler. Bu mekanizma da bisikletin fazla hızlanmamasına ve çocuğunuzun kazalardan korunmasına yardımcı olur.

Ana hatlarıyla bu tasarıma sahip 3 tekerlekli bisiklet modellerinde birçok farklı renk ve figür seçeneği bulmak mümkündür. üstü kapalı, rüzgarlık ve yağmurluk seçeneği bulunan, güvenlik önlemleri arttırılmış, hayvan figürleriyle süslenmiş modeller olduğu gibi sadece bir oturak ve 3 tekerlekle tasarlanan seçenekler de mevcuttur.

3 Tekerlekli Bisiklet Fiyatları
Hem gelişim hem de eğlence aracı olarak dikkat çeken 3 tekerlekli bisikletlerin fiyatları da modelleri gibi çeşitlilik gösterir. En sade tasarımlar 40 TL'den başlarken en kompakt modelleri 1.200 TL'ye bulmak mümkündür. Bu geniş 3 tekerlekli bisiklet fiyat aralığı karşısında hangi ürüne yöneleceğinizden emin olmak için tek yapmanız gereken ise Akakçe'ye danışmak. Fırsatlar, kampanyalar ve indirimlerden haberdar eden akakce.com, özellik ve karşılaştırma seçenekleriyle de çocuğunuza en uygun bisiklete sahip olmanıza yardımcı oluyor.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. 3 Tekerlekli Bisiklet

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

En Çok İlgi Gören 3 Tekerlekli Bisikletler

3 Tekerlekli Bisiklet Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan 3 Tekerlekli Bisiklet Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s