Aynasız Fotoğraf Makinesi Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 8 markadan 319 aynasız fotoğraf makinesi için fiyatlar listeleniyor. 26 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Aynasız Fotoğraf Makinesi
Hem bir hobi hem de profesyonel bir meslek olarak popülerliği gittikçe artan fotoğrafçılıkta, teknoloji ilerledikçe yeni nesil fotoğraf makineleri ortaya çıkıyor. Aynasız fotoğraf makinesi de bu gelişmelere paralel olarak son yıllarda oldukça ön plana çıktı. Sony, Samsung, Canon, Nikon, Olympus aynasız fotoğraf makinesi modelleri ve diğer markaların ürünleri, yüksek kalite ve ek özelliklerle çekim yapmayı bir eğlenceye dönüştürüyor. Akakçe de fiyat listesine ek olarak ürün özellikleri ve kullanıcı yorumlarını sunarak en doğru aynasız fotoğraf makinesine sahip olmanıza aracı oluyor.

Aynasız Fotoğraf Makinesi Nedir?
DSLR (Dijital SLR) yani bilinen adıyla dijital fotoğraf makinesinde, lensten gelen ışık, iç mekanizmadaki aynaya çarpar ve görüntüyü vizöre ulaştırır. Aynasız fotoğraf makinesinde ise ayna bulunmaz. Görüntü optik değildir ve herhangi bir sistemden aktarılmaz. Küçük bir dijital LCD ekran mevcuttur ve görüntü buraya yansır. Sistemi karışık gibi görünse de avantajlarını incelemek, aynasız fotoğraf makinesi modellerini anlamaya yardımcı olabilir.

Aynasız Fotoğraf Makinesinin Avantajları
DSLR makinelere göre daha küçük ve hafif yapıda olan aynasız fotoğraf makineleri, aynı zamanda farklı çekimler için çeşitli objektiflerin kullanılabilmesine uygundur. Video çekimi yapılabilir, yüksek görüntü kalitesiyle de mükemmel netlikte fotoğraflar elde edilmesini sağlar. Ayrıca bu cihazlar, ayna sistemi bulunmadığı için daha hızlı çekim yapılabildiği gibi video çekerken canlı ön izleme imkanı da sunar.

Aynasız Fotoğraf Makinesi Fiyatları
Birçok markanın farklı modelinin bulunması, günlük kullanım ya da profesyonel çekim gibi amaçlar ve ek özellikler, aynasız fotoğraf makinesi fiyatları üzerinde etkilidir. 700 TL ile 17.000 TL gibi geniş bir aralığı bulunan aynasız fotoğraf makinesi fiyatları hakkında en güncel bilgileri almak, kampanya ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken ise akakce.com'un rehberliğine güvenmek.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Aynasız Fotoğraf Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Aynasız Fotoğraf Makinesi ile ilgili kategoriler:Hafıza Kartı

En Çok Karşılaştırılan Aynasız Fotoğraf Makineleri

En Çok İlgi Gören Aynasız Fotoğraf Makineleri

Aynasız Fotoğraf Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Aynasız Fotoğraf Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.046 s