Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 21 markadan 2.546 halı saha ayakkabısı için fiyatlar listeleniyor. 21 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Halı Saha Ayakkabısı
Suni çim zeminde oynanan futbol için ideal olan halı saha ayakkabısı, konforlu ve kullanışlılığı ile bilinir. Hareketli bir spor olan futbolun dinamiklerine uygun olan bu ayakkabılar, zemine ve ayaklara zarar vermez. Rahatlığı ile oyun performansınızı destekleyecek olan Adidas, Puma, Nike halı saha ayakkabısı çeşitlerini, kampanya, karşılaştırma, fiyat listesi ve özellikleri ile birlikte akakce.com'da bulabilirsiniz.

Niçin Halı Saha Ayakkabısı Kullanılmalıdır?
Futbol ayakkabısı olarak da bilinen halı saha ayakkabısı, ayak problemlerine engel olarak futbol oynama zevkini yaşatmayı amaçlar. Ergonomik olan ve kullanıcının ihtiyaçlarına göre belirlenen bu ayakkabılar, halı saha zemini için uygundur. Halı saha, krampon için uygun bir zemine sahip olmadığından bu ayakkabılar tercih edilir. Yandan ve önden bağcıklı modellere sahip olan halı saha ayakkabıları; yırtılma-aşınma ihtimaline karşı sağlamlık vaat eder. Ani dönüşler ve zemin tutuşunun önemi baz alınarak üretilen bu ayakkabılar, dengeli bir oyun performansına olanak verir. Yetişkinler için üretilen bu ayakkabılar, çocuklar için de seçenekler sunar. Çocuk halı saha ayakkabıları, minik dişleri ve yumuşak tabanları ile tam konfor sunar.

Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları
Halı saha ayakkabısı fiyatları; marka, model ve bulundurduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Ortalama 70 TL ve 280 TL arasında farklılık gösteren halı saha ayakkabı fiyatları her bütçeye hitap eder. Futbol performansını yükselterek ayaklarınızı yormayacak, bütçenize göre en ucuz halı saha ayakkabılarıyla tanışmak ve tüm detaylar hakkında bilgi almak için Akakçe'ye uğramayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Halı Saha Ayakkabısı

ÖncekiSayfa: 1 / 107Sonraki

Büyük MağazalardanYalıspor Halı Saha Ayakkabısı (47)Flo Halı Saha Ayakkabısı (36)

Halı Saha Ayakkabısı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 1 OcakSon gün 1 AğustosSon gün 30 TemmuzKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Halı Saha Ayakkabıları

Halı Saha Ayakkabısı Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Halı Saha Ayakkabısı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.125 s