Anti-Aging Fiyatları ve Çeşitleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 117 markadan 1.133 anti-aging için fiyatlar listeleniyor. 74 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Anti-Aging
Yaşlanmanın en önemli belirtilerinden biri derideki değişimlerdir. Ciltteki bu değişimleri önlemek için üretilen anti-aging ürünler, yaşlanmanın etkilerini azaltmak için kullanılır. La Roche, Bioderma, Sebamed, Nuxe, Eeose, Caudalie, DDF, Estee Lauder, Clinique, Avene, Loreal anti-aging krem çeşitleri yarattıkları formüller ile yaşlanma karşıtı cilt bakım işlemlerinin yerine getirilmesini sağlar. Akakçe de bu ürünlerle ilgili fiyat listesi, avantaj ve kullanıcı yorumlarını sunarak, ihtiyaç duyduğunuz ürünü belirlemenize ve ona en uygun fiyata sahip olmanıza yardımcı olur.

Anti Aging Ürünler Ne İşe Yarar?
"Anti-aging nedir?" sorusuna kısaca, yaşlılığa karşı alınan önlem şeklinde cevap verilebilir. Yaşlılığın en gözle görülür etkisi olan kırışıklıkların önlenmesi anti-aging krem ile mümkündür. İlerleyen yaş, sağlıksız beslenme, stres, hava kirliliği gibi cildi yıpratan olayların etkilerini azaltmaya yarayan bu kremler, tüm vücuda uygulanır. Bu yüzden anti-aging kremleri sadece bir yüz kremi olarak düşünemeyiz. Göz, dudak çevresi veya diğer bölgelere özel formüller, insan cildinin elastik yapısını mümkün olduğunca korumaya çalışır. Bu yüzden anti-aging kremler, bir önlemdir ve yaşlanma etkileri görülmeden kullanılması önerilir.

İçerdiği Formüllerle Doğru Ürünü Seçmek
Birçok kişi çevreden duyduğu anti-aging krem tavsiyelerine kulak verse de aslında bu yanlış bir kanıdır. Çünkü her cildin ihtiyacı olan formül farklıdır. Bu yüzden bu kremler içerik olarak çeşitlilik gösterir. Örneğin C vitamini özlü kremler, yaşlanmayla birlikte azalan kollajen yapısının bozulmasını geciktirir. E vitamini, cildin erken yaşlanmasına neden olan nikotin, ilaç ve UV ışınlarını engeller. Yosun ve magnezyum da mimik kırışıklıklarındaki kas gerginliğini çözümlemeye odaklanır. Termal sular ise cildin kendi koruma kalkanını kuvvetlendirir. Sadece içerdiği formüllerle değil, bütçeniz için de size uygun olan en iyi anti-aging krem için Akakçe'ye danışabilir, merak ettiğiniz tüm soruların cevabını anında alabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Anti-Aging

ÖncekiSayfa: 1 / 48Sonraki

Büyük MağazalardanBoyner Anti-Aging (134)

En Çok İlgi Gören Anti-Aging'ler

Anti-Aging Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Anti-Aging Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s