Bebek Deterjanı Fiyatları ve Çeşitleri

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 26 markadan 300 bebek deterjanı için fiyatlar listeleniyor. 72 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bebek Deterjanı
Konu bebeklerde temizliğe gelince her ebeveynin maksimum özeni göstermesi ve olabildiğince bilinçlenmesi gerekmektedir. Yetişkin ve çocuklara oranlara çok daha zayıf bir bağışıklık sistemine sahip olan bebekler, kimyasallara karşı alerjik reaksiyon gösterebildikleri için ebeveynlerin deterjan seçiminde bebeklere yönelik üretilmiş ürünleri tercih etmesi doğru olur. Hacı Şakir, Dalan, Uni Baby, Friendly, Nuk, Fakir, Baby&Me ve Dalin bebek deterjanlarının en uygun fiyatlarını incelemek için akakce.com uzmanlığına danışabilirsiniz. Tüketicilerin sanal mağazalardan doğru fiyatlarla alışveriş yapmalarına yardımcı olan Akakçe, ayrıca kullanıcılarını en güncel kampanya ve indirimlerden haberdar etmektedir.

Bebek Deterjanı Nedir?
Vücudu dış etkilerden koruyan cilt florası bebeklerde henüz gelişmemiştir. Yetişkinlerde cilt pH'ı 5,5 iken bebeklerde bu rakam 6,8'e kadar çıkabilmektedir; bu sebepten ötürü bebekler mikroplara ve kimyasallara karşı çok daha hassastır. Bunların yanı sıra deriyi örterek zararlı organizmalara karşı bir set görevi gören keratin dokusu da bebeklerde henüz gelişimini tamamlayamadığı için yetişkinlere yönelik temizlik ürünlerinin bebeklerde kullanılmaması gerekir. Yapılan araştırmalara göre bebek cildinin yetişkinlere oranlara 3 kat daha fazla emici olduğu gözlemlenmiştir. Tüm bu bilgilerin ışığında sağlıklı bir gelişim için bebek çamaşır deterjanı kullanmanın bir tercih değil; bir gereklilik olduğu görülebilir.

Kazançlı Alışveriş Bir Tık Kadar Yakın
Bebek deterjan fiyatları, markaya ve miktara bağlı olarak 10 TL ile 35 TL arasında değişebilmektedir. Doğru fiyatlarla, güvenli bir alışveriş keyfi için akakce.com uzmanlığına her zaman güvenebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Bebek Deterjanı

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Büyük Mağazalardanebebek Bebek Deterjanı (27)Joker Bebek Deterjanı (26)

Bebek Deterjanı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Bebek Deterjanları

Bebek Deterjanı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bebek Deterjanı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s