Semaver Fiyatları ve Modelleri

21 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 33 markadan 136 semaver için fiyatlar listeleniyor. 54 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Semaver

Semaver çeşitleri, odun veya kömür ateşinde çay demlemenize yardımcı olan araçlar arasında yer alıyor. Çayın hangi araçlarla hazırlandığı, çayın lezzetini direkt olarak etkiliyor. Klasik semaverler odun ve kömür ateşinde çay demlerken yeni nesil elektrikli semaverler daha pratik ve daha hızlı seçenekler haline geliyor.

Semaver Modelleri

50, 100, 120, 150 ve üstü bardaklık çay seçenekleri sunan elektrikli semaverler; evlerde, iş yerlerinde ya da kalabalık aile toplantılarında büyük kolaylık sağlıyor. Farklı demlik kapasitesi seçenekleri ile kimsenin çaydan mahrum kalmamasına yardımcı olduğu gibi 2.5, 3, 3.5, 4 lt su ısıtıcı kapasiteli semaverler de yemek yaparken ya da başka bir sıcak içecek içmek istediğinizde her an kaynar suya sahip olmanıza imkan tanıyor. Semaver modelleri, alttan tutuşturmalı ve üstten tutuşturmalı olarak ikiye ayrılıyor. Her iki semaverde de tutuşturma öncecisinde semaverin su haznesine su konulması gerekiyor. Alttan tutuşturmalı modellerde, odun ve çalılar yanma haznesi içine yerleştiriliyor. Üstten tutuşturmalı modellerde ise odun çalı ve kömür gibi maddeler, semaverin baca tarafından atılarak tutuşturma işlemine başlanıyor.

Semaver Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gerçek çay tutkunları için en lezzetli demleme yöntemi, porselen demlik kullanmaktan geçiyor. Bu ihtiyaca karşılık tasarlanan porselen demlikli semaverler ile lezzeti kat kat arttırabilir, cam demlikli semaverlerle de yine yüksek lezzet kalitesi yakalayabilirsiniz. Ayrıca kalabalık ortamlar için daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız da çelik semaverlerden yardım alabilirsiniz.

Semaver Fiyatları

Çayın ağır ağır demlenmesini sağlayan ve çok uzun süre taze tutan Arçelik, Korkmaz, Armağan, Beko, Vestel, İmza, Arzum, Schafer semaverler, en iyi çay demleme araçları arasında yer alıyorlar. akakce.com aracılığıyla fiyat listesi, kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerini inceleyerek semaver çeşitleri arasından size en uygun ürüne karar verin, hesaplı alışverişin tadını çıkarın.
Su kaynadığında otomatik olarak bekleme moduna geçen, geniş kapasiteli semaverler ile daha düşük kapasiteli ve günlük kullanım için uygun modellerin fiyatları farklılık gösterir. Semaver fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak ve kampanyalarla indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken ise Akakçe'ye danışmak.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Semaver

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Semaverler

En Çok İlgi Gören Semaverler

Semaver Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Semaver Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s