Antifriz Fiyatları

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 8 markadan 20 antifriz için fiyatlar listeleniyor. 4 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Antifriz
Antifriz, hava 0 derece ve altında olduğu zamanlarda radyatör suyuna katılarak suyun donmasını önleyen kimyasal maddedir. Daha çok otomobil motorlarında kullanılır. Ayrıca radyatörü ve soğutma sistemlerini paslanmaktan koruma görevini de üstlenir. Kış aylarında sürüş performansınızın düşmemesi adına aktif çözümler sunan Modacar, Mobil, Motorsilk, ÇBS, Brava, Shell, Lubex, Petrol Ofisi antifrizlerin fiyat listelerini, kullanıcı yorumlarını, karşılaştırma, indirim ve kampanyalarını akakce.com'dan bulabilirsiniz.

Antifrizlerin Araçlara Sağladığı Yararlar
Antifrizler, soğuk hava şartlarında motorlar için bulunan suyun donmasını engelleyerek araç performansını arttırır. Glikol maddesi ile suyun donma noktasına gelmesini engelleyen antifrizler, böylece motor bloğu çatlaklarını ve buna bağlı hasarları da önlemiş olur. Suyun radyatör içindeki hareketlerini kolaylaştıran bu madde, araç içinde bulunan klimanın sorunsuz çalışmasına da yardımcı olur. Radyatör içindeki suya yeterli miktarda eklenerek kullanılan bu maddeler, renklerine göre çeşitlendirilir. Aracın ve motorun yapısına göre renkleri ile farklılık gösteren antifrizler (mavi antifriz, yeşil antifriz, kırmızı antifriz vb.) maksimum %50 oranında suya karıştırıldığında en etkili sonucu verir. Eğer aracınızdaki antifriz ihtiyacı hakkında net bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız antifriz ölçerlerden yararlanabilirsiniz.

Antifriz Fiyatları
Antifriz fiyatları türüne marka ve litresine göre değişiklik gösterir. Antifriz fiyatları ortalama olarak 9 TL ila 80 TL arasında bulunur. Özellikle kış mevsiminin dondurucu soğuklarında sürüş keyfinizi kısıtlamamak için satın alacağınız aracınıza ve bütçenize en uygun antifrize Akakçe ile hemen ulaşabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Antifriz

En Çok İlgi Gören Antifrizler

En Çok Aranan Antifriz Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s