Daire Testere Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 36 markadan 207 daire testere için fiyatlar listeleniyor. 34 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Daire Testere
Özellikle sunta ve diğer ağaç ürünlerinin kesiminde kullanılan daire testereler, kullanım şekli ve alanına göre çeşitlere ayrılır. Akakçe aracılığıyla kampanya, fırsat ve indirimlerden yararlanarak Bosch, Einhell, Dewalt, Skil, Black&Decker, Maktec, Makita daire testere markaları arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece mesleğinizi daha kaliteli ve pratik ürünlerle icra edebileceğiniz gibi stres atmanızı ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bir hobiye de sahip olabilirsiniz.

Daire Testere Satın Alırken
Ahşap malzeme dışında profil kesme imkanı da sunan daire testereler, bıçak çapı, güç ve tezgah seçeneklerine göre farklılık gösterir. Tezgah tipi daire testereler daha güçlü motorları ve geniş sehpaları ile profilden suntaya birçok farklı malzemeye kesebilirken tezgahsız mini daire testereler de atölye dışı alanlarda kesim yapılabilmesine imkan tanır.

Güç ve Kesme Bıçağı Önemli
Daire testerelerin güçleri de kesim yapılacak malzeme üzerinde etkilidir. 400, 600, 1050, 1100, 1200, 1250, 1300, 1400, 160, 2400 W daire testereler arasından, kesilecek malzeme ya da çalışılacak alan üzerinden seçim yapılabilir. Ayrıca kesme bıçağı çapı da önemlidir. Profil, sunta ya da kalın ahşap malzemelere göre 130, 165, 184, 190, 210, 250, 254, 300, 305 mm daire testere bıçakları arasından uygun seçenekler tercih edilebilir.

Daire Testere Fiyatları
Daire testere fiyatları, testere gücüne, markasına ve tezgah tipine göre değişiklik gösterir. Portatif daire testere fiyatları 140 TL ile 2.700 TL arasında değişirken tezgah tipi daire testere fiyatları da 1.000 TL ile 2.500 TL aralığında yer alır. Fiyat listesi ve ürün özellikleri gibi seçeneklerin bulunduğu akakce.com sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü belirleyebilir, kullanıcı yorumlarını değerlendirerek doğru seçeneğe karar verebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Daire Testere

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Daire Testere Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Daire Testereler

Daire Testere Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Daire Testere Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s