Dekupaj Testere Fiyatları ve Modelleri

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 37 markadan 184 dekupaj testere için fiyatlar listeleniyor. 35 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Dekupaj Testere
İhtiyaca göre düz veya kıvrımlı kesimler için kullanılan dekupaj testere, zor ve desenli kesimler için ideal bir araçtır. Parçaları desenler şeklinde kesmenize yarayacak Attlas, Makita, Black&Decker, Einhell, Ford ve Bosch dekupaj testere modelleri, kampanyaları, avantaj ve kullanıcı yorumları ile akakce.com'da sizleri bekliyor.

Dekupaj Testere Ne İşi Yarar?
Dekupaj işlemlerinde tercih edilen el ve kıl testere yerine kullanılan dekupaj testere,pratiklik sağlarken insan gücü ile yapılan işlemi sınırlandırır. Böylece kullanıcı hem enerjiden hem de zamandan tasarruf eder. Diğer testerelerden farklı olarak, kesimi yapılacak plakanın tam ortasından işleme başlanabilir. Yani bu ürünler bir bakıma matkap görevini de üstlenirler. Elde edilmesi zor kıvrımları kolayca kesebilecek bu testereler sayesinde kenar ve köşe kıvrımları kusursuz hale getirilir.

Nasıl Kullanılır?
Hırdavat aletleri içerisinde bulunan ve hobi işlemleri gerçekleştirmeye yarayan bu ürünlerin kullanımı gayet basittir. Dekupaj testerelerde kesilecek alanın kıvrımları ve büyüklüğüne göre bıçak değişikliği yapılır. Bu alet, güç kablosu ile elektrikten çekilerek kullanılır. Kesimi yapılacak plaka tezgahta sağlam bir temele yerleştirilir. Böylece hem kesim işlemi kolaylaşır hem de iş kazaları önlenmiş olur. Ayrıca kesilecek alanın sertliğine göre hız ayarının yapılması dekupaj testere kullanımı için önemlidir.

Dekupaj Testere Fiyatları
Dekupaj testere fiyatları, performansına, işlevlerine ve hızına göre değişiklik gösterir. Farklı markaların ürettiği dekupaj testereler hesaplı olmalarıyla bilinirler. 80 TL ve 1.600 TL arasında geniş bir fiyat seçeneği bulunan testereler, her bütçeden kullanıcıya alternatif sunar. Gerek hobi gerekse iş amacıyla kullanacağınız dekupaj işlemlerinin başarılı teknolojisini tüm ayrıntılarıyla akakce.com'da bulabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Dekupaj Testere

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Dekupaj Testere Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Dekupaj Testereleri

En Çok İlgi Gören Dekupaj Testereleri

Dekupaj Testere Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Dekupaj Testere Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s