Tilki Kuyruğu Fiyatları ve Modelleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 31 markadan 124 tilki kuyruğu için fiyatlar listeleniyor. 34 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Tilki Kuyruğu
Tilki kuyruğu testere, ağaç parçaları ve tesisat boruları gibi metal ve plastik malzemelerin kesilmesi için tasarlanmıştır. İnce ve tırtıklı uçları sayesinde ulaşılması zor yüzeyleri bile kolayca parçalara ayırmaya yarayan Black&Decker, KL, Skil, Makita ve Bosch tilki kuyruğu testerelere ait kullanıcı yorumlarına, teknik özellik, kampanya ve avantajlara akakçe.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tilki Kuyruğu Testere Nasıl Kullanılır
Tilki kuyruğu testere, ahşap, alçıpan ve plastik aletleri kesmek için kullanılır. Bu alet değiştirilebilir bıçakları sayesinde çok fonksiyonlu elektrikli testere sınıfında değerlendirilir. Kullanımı kolaylaştıran ideal boyutu ve ağırlığı ile tercih edilir. Bu testereleri kullanmak ise gayet kolaydır. Testere sıkıca tutularak, kesilecek parçaya sabitlenir. Bıçağının başka bir parçadan uzakta olduğuna ve elektrik kablosunun bıçak yönünde bulunmadığına emin olunur. Kesim yerini uygun bir şekilde çizerek belirlemek, kullanıcının hatalı işlem yapmasını engeller. Testere maksimum hızına ulaştığında, bıçağın çalışma parçasına değdirilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Aksi halde bu durum kontrolün yitirilmesine ve ciddi yaralanmalara neden olacaktır.

Tilki Kuyruğu Fiyatları
Profesyonel kullanımlara uygun, farklı bıçak şekillerine sahip olan ve genellikle özel çantalar ile kullanıcıya ulaşan tilki kuyruğu testere fiyatları her bütçeye hitap etmeyi amaçlar. Ortalama 120 TL ve 1500 TL arasında olan tilki kuyruğu modellerini araştırmak ve bütçenize en uygun testereyi yakalamak için Akakçe'nin kategori sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Tilki Kuyruğu

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

En Çok İlgi Gören Tilki Kuyruğu Testereleri

En Çok Aranan Tilki Kuyruğu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s