Akıllı Saat Fiyatları ve Özellikleri

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 50 markadan 288 akıllı saat için fiyatlar listeleniyor. 55 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Akıllı Saat
Getirilen her yeni teknoloji kullanıcılar için lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geliyor. Eski teknolojilerin yerini tümüyle akıllı cihazların aldığı bugünlerde, akıllı saatler birçok pratik özellikleri ile kullanıcılara sunuluyor.

Akıllı Saat Nedir?
Akıllı saat, içine bilgisayar sistemi entegre edilmiş kol saati anlamına geliyor. Çeşitli dijital özellikleri bulunan akıllı saatler, akıllı telefonlar ile yapılabilen hemen hemen her şeyi çok daha pratik hale getiriyor. Akıllı saatler ile mesaj okuyabilir, aramalarınızı cevaplayabilir veya notlar alabilirsiniz. Bunun dışında spor yaparken de adım sayınızı veya nabzını ölçen akıllı saatler ile aktivitelerinizi daha bilinçli hale getirebilirsiniz.

Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Akıllı saat alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bir akıllı saatten ne beklediğiniz. Piyasada müzik dinlemeye ve spor yapmaya uygun veya sosyal medya kullanımınızı kolaylaştıracak farklı akıllı saat modelleri bulunuyor.
Akıllı saatler, cep telefonunuza eşlik etmek için tasarlanmış cihazlardır. Bu yüzden akıllı saatinizle telefonunuzun işletim sistemi uyumlu olmalı. Bunun dışında sık sık fotoğraf veya video çektiğimiz bu zamanlarda akıllı saatin depolama alanı da yeterli olmalı. Ayrıca pratik ve anlaşılır bir arayüz akıllı saat kullanımınıza keyif katacaktır.

Akıllı Saat Modelleri
Giyilebilir teknolojilerin en yaygını olan akıllı saatlerde pek çok model seçeneği bulunuyor. Akıllı saat modelleri, teknolojik olarak birçok avantaj sunmalarının yanında şık tasarımlarıyla da kullanıcıların fazlasıyla ilgisini çekiyor. Su geçirmez akıllı saat modelleri başta olmak üzere nabız sensörlü ve çeşitli yenilikler sunan modeller de mevcut.

Akıllı Saat Fiyatları
Akıllı saat modelleri fiyatları; sahip oldukları teknolojik özelliklere, markaya ve kaliteye göre değişiklik gösteriyor. akakce.com’da, Samsung, Huawei, LG ve Apple gibi akıllı saat markalarının ürünlerini inceleyip güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Akıllı Saat

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Büyük MağazalardanTeknosa Akıllı Saat (24)

Akıllı Saat Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 1 AğustosSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Akıllı Saatler

Akıllı Saat Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Akıllı Saat Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s