Akıllı Bileklik Fiyatları ve Özellikleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 32 markadan 155 akıllı bileklik için fiyatlar listeleniyor. 41 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Akıllı Bileklik
Teknolojik gelişmeler hızlandıkça hayatın her alanına etki etmeyi sürdürüyor. Akıllı saatler gibi giyilebilir teknolojilerin son örneklerinden olan akıllı bileklikler de bu etkinin bir kanıtı. Günlük hayatı ve aktiviteleri takip ederek düzenlemeyi sağlayan akıllı bileklikler, yaşam kalitesinin artmasına yardımcı oluyor. Sony, Huawei, Samsung, Microsoft, Xiaomi, Garmin, Fitbit, Razer, Jarbone, Moov akıllı bileklik modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçmek için ise bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Akıllı Bileklik Nedir?
Değişen zamanla birlikte daha programlı ve dikkatli yaşamaya başlayan insanların önemli ihtiyaçlarından birini karşılamak için tasarlanan akıllı bileklik, günlük aktiviteleri takip etmeye yarayan bir aksesuar. Cep telefonlarının iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu çalışan akıllı bileklikler, gün içinde yapılan aktivitelerin raporunu tutmanıza yardımcı oluyor. Mobil cihazlarla entegre olabildikleri gibi programlar aracılığıyla bilgisayarlardan da takip edilebilen akıllı bileklikler, GoogleFit gibi egzersiz ve yaşam takip uygulamalarıyla da uyumlu çalışıyor. Tüm bu birlikteliklerin sonunda elde edilen verileri kullanıp planlama yapmak ya da sonuçları sosyal medya sitelerinden paylaşmak da mümkün.

Akıllı Bileklik Ne İçin Kullanılır?
Adımsayar fonksiyonu ile gün içinde kaç adım atıldığını, ne kadar mesafe yüründüğünü ve koşulduğunu ölçen akıllı bileklikler, bu aktivitelerin sonunda kaç kalori yakıldığını da gösterme özelliğine sahip. Gün içinde uyanık geçirilen süredeki bütün hareketleri takip eden ve kayda geçiren akıllı bileklik çeşitlerinin hareketsiz geçen saatleri de takip etmesi, hayatınıza mükemmel bir düzen getirmenizi sağlıyor. Akıllı bileklik gün içinde ne kadar yürünüp kaç kalori yakıldığına ek olarak nabız, kalp atış hızı, uyku saati, uyku esnasında kaç kere uyanıldığı, derin uykunun süresi gibi bilgileri de kaydediyor. Ayrıca uyanılması gereken saatte alarm fonksiyonu devreye giriyor ve güne daha iyi başlamanıza yardımcı oluyor.

Popüler Akıllı Bileklik Modelleri
Birçok farklı markanın ürettiği akıllı bileklik modelleri bulunuyor. En popüler akıllı bileklik modelleri arasında Xiaomi Mi Band 2, Samsung Gear Fit2, Vestel Akıllı Bileklik gibi seçenekler yer alıyor.

Akıllı Bileklik Fiyatları
Günün tamamını kontrol altına almanızı sağlayan akıllı bileklik fiyatları; markalara, tasarımlara, özelliklere ve modellere göre değişim gösteriyor. 20 TL ile 1600 TL arasında değişiklik gösteren akıllı bileklik fiyat aralığını, Akakçe'nin sunduğu fiyat listesi sayesinde inceleyebilir ve hem günlük hayatta hem de sportif aktivitelerde kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Akıllı Bileklik

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Akıllı Bileklik Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Akıllı Bileklikler

En Çok İlgi Gören Akıllı Bileklikler

Akıllı Bileklik Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Akıllı Bileklik Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s