Balık Yağı Fiyatları

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 40 markadan 363 balık yağı için fiyatlar listeleniyor. 65 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Balık Yağı
Uskumru, alabalık, ton balığı, somon ve lüfer gibi yağlı balıklardan elde edilen balık yağı, çocuklarda sağlıklı gelişime destek olduğu kadar yetişkinlerde de birçok rahatsızlığa karşı koruma sağlamaktadır. Bu tür balıklardan elde edilen 3,5 gr. balık yağında yaklaşık 1 gr. kadar Omega-3 bulunmaktadır. Omega-3, vücut için gerekli fakat vücut içinde üretilemeyen doymamış yağ asidi gruplarına verilmiş isimdir. Solgar, New Life Efa, Möller's, Ocean Plus, Marincap, Nutrigen, Caillou, Omnivit, Octamar ve Carlsson balık yağının uygun fiyatlarını kullanıcılarının ekranına getiren akakce.com, internetteki güncel kampanyalardan ve indirimlerden takipçilerini haberdar eder. Sanal alışverişin en güvenilir yardımcısı Akakçe'de, ürünler hakkında görüşlerinizi belirtmek için kendinize bir hesap açabilirsiniz.

Balık Yağının Faydaları
Balık yağı kolesterolü düşürerek inme ve kalp krizi riskini azaltır. Beynin sağlıklı gelişimine de yardımcı olan balık yağı, aynı zamanda göz kuruluğu, glokom ve makula dejenerasyonu gibi yaşlanmayla beliren ciddi göz rahatsızlarına karşı koruma sağlamasının yanı sıra bu tür rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılmaktadır.

Balık yağının diğer faydaları arasında dikkat dağınıklığını önleme, zayıflamaya yardımcı olma ve adet sancılarına karşı ağrı kesici görme görevi vardır. Kalsiyum, demir, A, B, C, D ve E vitaminlerinden birini ya da birkaçını içerebilen balık yağı kapsülünü kullanmaya başlamadan önce hekiminizden tavsiye almayı unutmayınız.

En Ucuz Balık Yağı Fiyatları
Markasına, içeriğine ve miktarına göre 15 TL ile 90 TL arasında değişen balık yağı fiyatlarının sanal mağazalardaki en doğru fiyatlarını bulmak için akakce.com uzmanlığına güvenebilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Balık Yağı

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

En Çok İlgi Gören Balık Yağları

Balık Yağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Balık Yağı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s