Aksiyon Kamera Fiyatları ve Modelleri

21 Eylül 2018 39 marka, 270 model, 41 satıcı

Aksiyon Kamerası

Gelişen teknolojiyle birlikte büyük bir ivme yakalayan aksiyon kameralar, farklı çekim tekniklerine ve değişik ortamlarda özgün görüntüler kaydedilebilmesine imkan tanıyor. Değişik ortamlarda çekim olanağı sağlayan bu kameralar, paylaşılan anların sayısını arttırıyor. Özellikle sosyal medyada vloggerların çeşitli aktiviteler sırasında kullandıkları aksiyon kameraları teknoloji meraklıları tarafından fazlasıyla ilgi görüyor.

Aksiyon Kamerası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aksiyon kameralarının farklı, kullanım alanlarına yönelik çok fazla alternatifi bulunuyor. Ekstrem sporlarla ilgilenenler için darbelere daha dayanıklı aksiyon kameralar öne çıkarken vloggerlar için ise daha uygun fiyatlı ve FPS değerleri iyi olan kameralar öneriliyor. Özellikle aksiyon kameralarında FPS değerlerinin, görüntü akıcılığının sağlanması açısından büyük önemi var. FPS değeri ve çözünürlüğün iyi olması, çekiminizi en güzel şekilde tamamlamanıza yardım ediyor. Bunun dışında ek aksiyon kameranızda fotoğraf çekebilme ya da görüntüyü sabitleyebilme gibi ek özellikler istiyorsanız seçiminizi bu yönde şekillendirebilirsiniz.

Aksiyon Kamerası Modelleri

Aksiyon kamera markalarının çoğunda full HD görüntü kalitesi bulunuyor. Bu cihazların bir kısmı sadece video kaydı yaparken bazılarında fotoğraf çekme seçeneği de mevcut. Klasik kamera tasarımlı modellerde dijital ekrandan kayıtlar izlenebilirken geniş açı ve zoom yapma özellikleri de çekimin kalitesini arttıran unsurlardan oluyor. Geliştirilmiş aksiyon kamera çeşitlerinde uzaktan kumanda ile kontrol, HDMI ve wifi bağlantıları, gece çekim özelliği, görüntü sabitleyici, hafıza kartı takabilme, su geçirmeme, yüksek sıcaklıktan ve soğuktan etkilenmeme seçenekleri de farklı aksiyon kamerası modellerinin özellikleri arasında yer alıyor.

Aksiyon Kamerası Fiyatları

Fiyat listesi ile kullanıcı yorumlarını karşılaştırabileceğiniz ve ürünlerin özelliklerini değerlendirebileceğiniz akakce.com; Sony, GoPro, Polaroid, Sjcam, Midland, Codegen aksiyon kamerası markaları arasından size en uygun seçeneklere sahip olmanızı sağlıyor. Alışverişinizi en uygun fiyatlarla yapmanızı sağlayan Akakçe, kampanyalar ve indirimlerden kolaylıkla haberdar olmanıza yardımcı oluyor.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Aksiyon Kamera

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Aksiyon Kamera ile ilgili kategoriler:Aksiyon Kamera Aksesuarı

Aksiyon Kamera Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 2 EkimSon gün 24 EylülSon gün 1 EkimSon gün 1 OcakSon gün 1 EkimSon gün 1 OcakSon gün 1 EkimKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Aksiyon Kameralar

En Çok İlgi Gören Aksiyon Kameralar

Aksiyon Kamera Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Aksiyon Kamera Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s