All in One Bilgisayar Fiyatları ve Çeşitleri

All in One PC

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 37 markadan 1.223 all in one bilgisayar için fiyatlar listeleniyor. 42 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

All in One Bilgisayar
Masaüstü bilgisayar teknolojileri her yıl gelişimini sürdürüyor. Bilgisayar kasası ve monitörü arasındaki kablo bağlantılarını tamamen ortadan kaldıran All in One bilgisayarlar da bu gelişimin bir sonucu. Fiyat listesi, özellikleri karşılaştırma, kullanıcı yorumları gibi seçenekler sunan akakce.com ile bir All in One pc sahibi olmak ise çok kolay. Kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan her an haberdar olmanızı sağlayan Akakçe; Apple iMac, Asus, Dell, Hometech, Lenovo, HP, MSI All in One bilgisayar modellerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için size yeter.

All in One Bilgisayar Nedir?
Bilgisayar kasasını monitörün içine yerleştiren ve bu iki parçayı bir bütün haline getiren all in one bilgisayarlar, kablo karmaşasını ortadan kaldırırken masada da daha geniş bir alana sahip olmanıza imkan tanırlar. Tek parçadan oluşmaları, kolayca farklı bölgelere taşınabilmelerine izin verir. Bu sayede pratiklik kazandırdıkları gibi daha az elektrik tüketmeleri sayesinde ısıyı da az üretirler. Bu da soğutma konusunda fanlarının daha küçük olmasını sağlar.

Hem Profesyonel Hem de Günlük Kullanım
All in One pc'ler farklı ekran genişlikleri ve donanım özellikleri de sunarlar. 7 inçten 27 inç monitöre kadar farklı seçenekler sayesinde grafik tasarım ve görsel ya da video düzenleme gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Günlük olağan kullanımlar için daha küçük ekranlı kasasız bilgisayarlar önerilirken profesyonel kullanımlarda en geniş seçeneklere yönelebilirsiniz.

Hızlı, Güçlü, Keyifli Bir Deneyim
2.0 Ghz ile 4.00 Ghz arasında işlemci hızı ve 2, 4, 6, 8, 16 GB bellek kapasitesi ile mükemmel hıza sahip monitör pc'lere erişebilir, 256 GB'ye SSD kapasitesine kadar farklı seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modellerle çalışabilirsiniz. Grafik ayarları ve donanım güçleri ile son çıkan bilgisayar oyunlarını rahatlıkla oynayabilir ve keyfinizin daha da artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Dokunmatik Ekran ve Daha Fazlası
Son yıllarda gelişen teknolojiyle gittikçe yaygınlaşan dokunmatik ekran teknolojisi, All in One bilgisayarlarda da kendini gösteriyor. Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar ile benzersiz bir deneyim ve profesyonel kullanım imkanı elde edilebilir. Ayrıca sessiz çalışan küçük fanlar da bilgisayarın top toplamasına neden olmaz. Çok sayıda USB ve HDMI girişi, SD kart ve DVD/Blu Ray yazıcısı gibi donanım özellikleri bulunan All in One bilgisayarların çoğunda, duvara asılabilmelerini sağlayan montaj yuvaları da bulunur.

All in One Bilgisayar Fiyatları
400 TL ile 12.000 TL arasında değişen All in One bilgisayar fiyatları arasından seçim yapabilmek için ihtiyaçları doğru tespit etmek gerekir. Günlük kullanım, profesyonel çalışma, kullanılacak programlara göre en doğru cihaza yönelmek için Akakçe'nin rehberliği yeterli olur. İndirimler, kampanyalar ve diğer fırsatlardan yararlanarak uygun alışverişin keyfini sürmek için akakce.com'u mutlaka inceleyin.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. All in One Bilgisayar

ÖncekiSayfa: 1 / 51Sonraki

En Çok İlgi Gören All in One Bilgisayarlar

All in One Bilgisayar Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan All in One Bilgisayar Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.093 s