Drone Fiyatları ve Modelleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 18 markadan 159 drone için fiyatlar listeleniyor. 37 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Drone
İlk olarak askeri amaçla üretilen ve insansız hava araçları olarak kullanılan drone’lar, günümüzde bireysel kullanıcılara da hitap ediyor. Teknoloji tutkunlarının zevkle kullandığı bu müthiş oyuncak, aynı zamanda kusursuz kuş bakışı fotoğraflar ya da videolar çekme şansı da veriyor. DJI, Rcx, Parrot, Walkera, GoPro gibi markaların ürettiği drone’lar ile benzersiz çekimler yapılabiliyor.

Drone Modelleri
Dahili kamerası bulunan drone’lar olduğu gibi kamerayı sizin takmanız gereken modeller de bulunuyor. Bunun dışında sabit kalma gibi farklı fonksiyonlar ile drone’lar birbirinden ayrılıyor. Günümüzde en popüler drone modellerini arasında Parrot AR Drone 2.0, DJI Phantom 4, Parrat Bebop 2, DJI Spark Drone ve DJI Mavic Pro Drone yer alıyor.

Kullanım Alanları
Cep telefonlarından, mobil cihazlardan ya da kendi kumandası üzerinden kontrol edilebilen drone’lar, yeni neslin teknolojik oyuncağı olarak tanımlanıyor. Hobi amaçlı kullanılan drone’lar, bunun dışında yukarıdan fotoğraf ve video çekme özellikleri ile eğlence, iş ve medya dünyası gibi farklı alanlarda da sıkça tercih ediliyor. Drone'lar yerden yaklaşık 6 metre yüksekliğe kadar sabit uçuş modunda kalabiliyor ve 50 metre yüksekliğe kadar çıkıp kuş bakışı görüntüleri kaydediyor. Bu yüzden özellikle şehir tanıtım videolarında drone’ların etkinliğini sıkça görülüyor. Bunun dışında futbol ve diğer spor karşılaşmalarında, maceraseverlerin etkinliklerinde ve düğün çekimlerinde de drone'lar tercih ediliyor.

Drone Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Drone'ların dahili kamerasındaki megapiksel değeri ve denge kuvveti, drone satın alırken ön plana alınacak kriterlerin en başında geliyor. Bunun dışında toza, darbeye, suya dayanıklı bir cihaz olması da oldukça önemli. Drone modellerinin GPS fonksiyonları, Wi-Fi bağlantı özellikleri, kişiselleştirme teknolojisi ve otomatik komutları da üzerinde durulması gereken diğer noktalar arasında bulunuyor. Ar drone, air drone ve drone copter kullanıcılarının, cihazlarında bu özelliklerin bulunup bulunmadığını öğrenmeleri, doğru seçimi yapmak adına büyük önem taşıyor.

Drone Fiyatları
Drone kullanıcılarının karşısına farklı marka ve modelde birçok seçenek çıkabiliyor. Drone fiyatları da tıpkı modelleri gibi çeşitlilik gösteriyor. 135 TL'den 55 bin TL'ye kadar çok geniş fiyat aralığı bulunan drone'lardan kullanım alanlarınıza, amacınıza ve bütçenize en uygununu akakce.com rehberliğinde bulabilirsiniz. Ayrıca Akakçe üzerinden kullanıcı yorumlarını ve model karşılaştırmalarını inceleme imkanınız da mevcut.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Drone

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Drone ile ilgili kategoriler:Drone Aksesuarı

Drone Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 10 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Drone'lar

Drone Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Drone Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s