DVR Kayıt Cihazı Fiyatları ve Çeşitleri

NVR Kayıt Cihazı

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 22 markadan 502 dvr kayıt cihazı için fiyatlar listeleniyor. 16 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

DVR Kayıt Cihazı
DVR kayıt cihazları güvenlik kameralarının görüntülerini kaydetmek için kullanılır. Kamerada görüntülenen hareketlerin saklanmasında ve yönetilmesinde kullanılan bu cihaz, güvenlik sistemlerinin olmazsa olmaz parçasıdır. Everest, Redrock, Ttec, Retro, Shibo, SPY gibi markaların içinde bulunduğu birçok DVR kayıt cihazının tüm ayrıntılarını, teknik özellik, kampanya ve kullanıcı yorumlarını bir arada görmek için Akakçe'den detaylı bilgi alabilirsiniz.

DVR Kayıt Cihazı Nasıl Çalışır?
Güvenlik kamerası, ortamda meydana gelen fiziksel hareketleri algılayıp video görüntülerini DVR kayıt cihazına aktarır. Ses ve video sinyalleri eş zamanlı olarak sıkıştırılıp diske kaydedilir. Bu cihazların üzerinde bulunan mevcut ethernet bağlantı portuna, ağ kablosu takılır. Böylece network ya da internet üzerinden bir IP adresi ile görüntü aktarma işlemi gerçekleşir. Bu kayıtlara uzaktan erişim de sağlanabilir.

DVR Kullanımı ve Bakımı
Güvenlik nedeniyle kamera sistemlerinden çıkan görüntüyü anlık olarak kaydeden bu cihazlar, önemli işlevleri nedeniyle dikkatli kullanılmalıdır. Özellikle ürün üzerinde bulunan havalandırma boşluklarının kapatılmaması ve cihaz çalışır durumdayken kıpırdatılmaması gerekir. Ürünün yüksek veya düşük voltaja karşı korunması ve tüm parçaların düzenli olarak yumuşak bir fırça yardımıyla temizlenmesi kamera kayıt cihazının ömrünün uzamasını sağlayacaktır.

DVR Kayıt Cihazı Fiyatları
DVR kayıt cihazı fiyatları marka, model ve kullandığı teknolojiye göre değişlik gösterir. 130 TL ve 5.500 TL arasında farklılık gösteren, geniş fiyat aralığı ile her kitleye hitap eden bu cihazlardan size en uygununu seçmek için akakce.com'a danışabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. DVR Kayıt Cihazı

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

En Çok Karşılaştırılan DVR Kayıt Cihazları

En Çok İlgi Gören DVR Kayıt Cihazları

En Çok Aranan DVR Kayıt Cihazı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s