Kar Zinciri Fiyatları

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 12 markadan 260 kar zinciri için fiyatlar listeleniyor. 3 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kar Zinciri
Kar yağışı ve aşırı soğuktan dolayı don olayı yaşanan yollarda, kış lastikleri araçların kaymasını önlemek için yeterli gelmeyebilir. Bu gibi durumlarda devreye giren kar zinciri, sürüş sırasında oluşabilecek kazaları önlemek amacıyla kullanılır. Kaymalara karşı önlem almanıza yardımcı olacak Modacar, Carub, Bottari, SnowWolf, Space kar zincirlerine ait en uygun fiyatları Akakçe'den bulabilir, kullanıcı yorumları, teknik ayrıntıları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sürüş Güvenliğinizi Koruyun
Araçlarda kullanılan kış lastiklerinin yetersiz kaldığı durumlarda kar paleti veya lastik zinciri gibi aletler kullanılır. Hatta bu zincirlerin arabada bulundurulması ve kar yağışının şiddetli olduğu zamanlarda kullanılması bir zorunluluktur. Karlı ve buzlu havalarda lastiklere takılan kar zinciri sayesinde, araç kontrolü daha güvenli bir şekilde sağlanır. Lastik zinciri, aşırı karlı yollarda lastiklerin boşa dönmesini de engeller. Ancak bu oto aksesuarı da tek başına aracın maksimum şekilde yolu tutması için yeterli değildir. Kar zincirleri, kış lastikleri ile birlikte kullanılmalıdır.

Kar Zinciri Nasıl Takılır?
Kar zinciri her ne kadar zor takılmasıyla bilinse de aslında doğru yöntemlerle bu işlem kolayca sonlandırılabilir. Özellikle takmatik zincirler sürücünün işini bir hayli kolaylaştırır. Lastiğin arkasından zincir yere doğru yatırılır. Esnek çelik halatın kırmızı olan bölümünü jant hizasında kilitlenir. Sarı renkli halatın ucu sarı fosfor boyalı kilide takılır. Çelik halat geriye doğru itilerek zincir lastiğe tam olarak oturtulur. Yeşil zincir, plastik kılavuz yuvasına geçirilir. Ucundaki lastik kanca çevre zincire takılır ve işlem tamamlanır.

Kar Zinciri Alırken Nelere Dikkat Edilir?
Her kar zinciri her araba lastiğine uygun değildir. Kar zinciri satın alırken, lastiğin üzerinde yazan ebat numarasına karşılık gelen ürünler seçilmelidir. Monte etme kolaylığı, kullanılan materyallerin sağlamlığı da satın alma kararını etkileyen etmenler arasında bulunur. Ortalama 60 TL ile 480 TL arasında değişiklik gösteren kar zinciri fiyatları arasından seçim yaparken, ürün hakkında tüm detayları akakce.com'dan almayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. >
 6. Kar Zinciri

ÖncekiSayfa: 1 / 11Sonraki

En Çok İlgi Gören Kar Zincirleri

Kar Zinciri Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan Kar Zinciri Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s