Oto Hoparlör Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 27 markadan 401 oto hoparlör için fiyatlar listeleniyor. 18 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Oto Hoparlörü
Sesin dışarı verilmesini sağlayan hoparlörler, kullanıldıkları yere göre farklılık gösterir. Oto hoparlörü ise isminden de anlaşılabileceği gibi arabalarda kaliteli müzik dinlemeyi olanaklı hale getiren ses sistemlerinin bir parçasıdır. Alpine, Jameson, Pioneer, Piranha, Sony marka oto hoparlörlerini kullanıcı yorumları, fiyat listesi ve teknik özellikleri kapsamında karşılaştırmalı olarak Akakçe'den inceleyebilir, en uygun hoparlörü gerçekçi verilere göre seçebilirsiniz.

Oto Hoparlörü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Aracınıza oto ses sistemlerinden ekleyerek müzik dinlemeyi daha keyifli hale getirmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için de aracınızın hali hazırdaki ses sistemini değiştirmeniz ya da bu sisteme başka bir oto hoparlörü eklemeniz gerekebilir. Peki, oto hoparlörü seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

İlk dikkat edeceğiniz şey, hoparlörün ölçüsünün arabanızın iç mekan ölçüsüyle uyumlu olması gerektiğidir. Dinlemek istediğiniz müzikle ilgili beklentileriniz ise oto hoparlörü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken ikinci faktördür. Örneğin basları daha fazla duymak istiyorsanız alt frekanslara daha iyi inebilen hoparlörleri tercih etmelisiniz. İhtiyaçlarınıza cevap veren hoparlörün işlevini tam olarak yerine getirebilmesi ise kaliteli bir amfiyle mümkündür, unutmayın.

İyi Müzik Dinlemek Herkesin Hakkı
Ses sisteminin iyi olması, en az müziğin kalitesi kadar önemlidir. Aracınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun, indirimli ve kaliteli oto hoparlörünün hangisi olduğuna akakce.com'dan yapacağınız ürün karşılaştırmaları ile karar verebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. >
 6. Oto Hoparlör

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Oto Hoparlörler

En Çok İlgi Gören Oto Hoparlörler

Oto Hoparlör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Oto Hoparlör Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s