Araç İçi Kamera Fiyatları ve Modelleri

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 32 markadan 89 araç içi kamera için fiyatlar listeleniyor. 26 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Araç İçi Kamera
Sosyal medya sitelerinde sık sık karşımıza çıkan yurt dışındaki kaza görüntülerinin kaydedildiği araç içi kameralar, son yıllarda ülkemizde de yaygınlaşıyor. Rusya'da bütün araçlar için zorunlu olan araç kamerası, Türkiye'de de toplu taşıma araçları ile personel ve öğrenci servislerinde bulunmak zorunda. Techsmart, Odisu, Goldmaster, Blacksys, Codegen, Piranha, Discovery, Cyber, Kamosonic, Everest, Securus araç içi kameraları ve diğer markaların cihazlarını akakce.com aracılığıyla edinerek bu zorunluluğu yerine getirebileceğiniz gibi binek araçlarda da isteğe bağlı olarak kullanabilirsiniz.

Her An İhtiyaç Duyulabilir
Araç içi kamera fiyat listesi, ürün özelliklerini karşılaştırma, kullanıcı yorumlarını değerlendirme gibi seçenekler sunan Akakçe aracılığıyla bir araç içi kameraya sahip olarak seyahatlerinizde kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Mobese kameralar ya da şahitlerin bulunmadığı bir ortamda trafik kazası yaparsanız haklılığınızı kanıtlamak için araç içi kamera sistemlerinden yararlanabilir, hırsızlık gibi durumlara karşı aracınızda bıraktığınız değerli eşyalarınızı korumayı başarabilirsiniz.

Araç İçi Kamera Çeşitleri
Tek kamera, çift kamera, hareket ettirilebilen kamera, 720p ve Full HD 1080p çözünürlüğe sahip araç içi kamera çeşitleri bulunur. Bu özellikler arasından en doğru seçimi yapabilmek için de cihazın hangi amaçla kullanılacağı büyük önem taşır. Binek araçlarda kullanılacaksa görüntü kalitesi yüksek modeller tercih edilebilir. Çift kameralı ve geniş görüntü açısına sahip Full HD 1080p araç içi kameralar, yolculuğunuz boyunca her anınızı kayıt altına almanıza imkan tanır.

Personel ve Öğrenci Servisleri
Yasal zorunluluk nedeniyle bir araç içi kamera sistemi sahibi olmak istiyorsanız başlangıç modeli olarak kabul edilen 720p araç içi kameralardan yararlanabilirsiniz. Araç kontağının açılmasıyla kayda başlayan ve kontak kapandıktan kısa bir süre sonra otomatik olarak kapanan bu cihazlar ile toplu taşıma ve servis araçları, seyir halindeyken her anın kaydedilmesine ve daha sonra izlenebilmesine yardımcı olur.

Araç İçi Kamera Fiyatları
Çakmak soketi, batarya ya da araç içi şarj cihazları ile çalışan araç kamerası modelleri, GPS ile anlık hız ve konum kaydetme, videolara hız ve zaman bilgisinin eklenmesi, Wi-fi üzerinden telefondan görüntülerin izlenmesi gibi ek özelliklere sahiptir. 30 TL ile 900 TL arasında değişen araç içi kamera fiyatları da bu özelliklere göre belirlenir. Ayrıca akakce.com aracılığıyla indirim, kampanya ve fırsatlardan yararlanarak sahip olabileceğiniz araç kameraları, hafıza kartları dolduğunda siz hiç müdahale etmeden eski kayıtların üzerine kayıt yapar.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. >
 6. Araç İçi Kamera

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Araç İçi Kameralar

En Çok İlgi Gören Araç İçi Kameralar

Araç İçi Kamera Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Araç İçi Kamera Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s