Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları ve Modelleri

VR Gözlük

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 25 markadan 122 sanal gerçeklik gözlüğü için fiyatlar listeleniyor. 33 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Film izlerken ya da oyun oynarken görüntüyü daha gerçekçi kılan ve izleyicisine eğlenceli bir görsel şölen sunan sanal gerçeklik gözlükleri, diğer adıyla VR gözlükler, günümüz teknolojisini yansıtan en dinamik buluşlardan biri. Boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürecek LG, VR Box, VR Case, Everest, Lefant ve Samsung gibi markaların ürettiği sanal gerçeklik gözlüğü modelleri bulunuyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nedir?
LED, LCD ve plazma gibi teknolojiler ile üretilmiş akıllı telefon, bilgisayar gibi diğer birçok aygıttan görüntülenen video ve oyunları gerçeklik sınırına çok yakın gösteren sanal gözlüklerdir. Akıllı telefonlarla birlikte kullanılan sanal gerçeklik gözlükleri, görüntü başlatıldığından itibaren kullanıcının gerçeklik ile bağlantısının kopmasını sağlıyor ve tamamen sanal bir gerçekliğin yaratıldığı ortamda bulunma hissini yaşatıyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nasıl Kullanılır?
Farklı cihazlara uygun olarak üretilen sanal gerçeklik gözlükleri temel olarak ikiye ayrılıyor. Birincisi ve sık kullanılan versiyonda, kutu biçimine sahip olan sanal gerçeklik gözlüğüne akıllı telefonun yerleştirilmesi ile görüntü veriliyor. Online mağazalardan indirilen sanal gözlük ile uyumlu 3D oyunlar, videolar ve filmler gösteriliyor. Gözlükler kullanıcının başına göre ayarlanarak, ses ve yakınlık düzeyi belirlenebiliyor. Uzun süreli kullanım sağlamak için cihazda görüntü oynatılırken telefon da şarj edilebiliyor. İkinci versiyon ise bilgisayar ya da PlayStation gibi harici bir noktaya bağlanılarak kullanılıyor ve telefon gibi ekstra bir araca ihtiyaç duymadan doğrudan görüntüyü yansıtıyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kullanıcıya Neler Sunar?
Dış dünya ile bağınızı koparan ekrana yansıtılan 360 derecelik görüntüler, gerçeğe çok yakın olan benzersiz bir macera yaşatıyor. Taşımanın sorun olmadığı boyut ve ağırlıkta olan bu gözlükler, gittiğiniz her yerde size eşlik edebiliyor. Dokunmatik özellikleri olan ve baş hareketleri ile komut verilebilen sanal gözlükler, teknolojinin keyfini sonuna kadar yaşatıyor.

Popüler Sanal Gerçeklik Gözlüğü Modelleri
Kullanıcılar genellikle sistemleri ile uyumlu sanal gerçeklik gözlüğü almaya dikkat ediyor. Popüler VR gözlük modelleri arasında Samsung Gear VR, Oculus Rift, Zeiss VR One Plus, HTC RE Vive ve Xiaomi Mi VR Play 2 yer alıyor.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları
Sanal gerçeklik ya da sık kullanılan ismi ile VR gözlük fiyatları, özelliklere ve markalara göre değişiklik gösteriyor. Telefon ile bağlantılı olarak kullanılan modeller daha ucuzken PlayStation ya da bilgisayara bağlanarak kullanılan modeller daha yüksek fiyatlara satılıyor. Sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları, 9 TL ile 5800 TL arasında değişiyor. Sanal gerçeklik gözlüğü fiyat listesi, kampanyaları, en güncel ürünleri ile akakce.com’da sizleri bekliyor.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Sanal Gerçeklik Gözlüğü

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

En Çok İlgi Gören Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Sanal Gerçeklik Gözlüğü Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s