Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

18 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 71 markadan 2.596 cep telefonu için fiyatlar listeleniyor. 55 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Cep Telefonu

Cep telefonları git gide hayatımızda daha önemli bir yere sahip oluyor. Sayısız ihtiyacımızı karşılayabildiğimiz cep telefonu modelleri, birçok teknik özelliği bir arada bulundurmaları ve farklı zevklere hitap eden dış tasarım seçenekleri sunmaları ile sadece bir iletişim aracı olmanın dışına çıkıyor.

Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cep telefonu alırken markası, modeli ve işletim sisteminin yanı sıra ihtiyacınıza uygun bazı teknik özellikleri de göz önünde bulundurmalısınız. Beklentiniz sadece arama yapabilmesi ve SMS gönderebilmesi değilse cihazın kapasitesini öngörebilmek açısından hangi işletim sistemini kullandığı önemlidir. Piyasadaki cep telefonlarında en kullanılan en popüler işletim sistemleri Android ve iOS'tur. Teknik olarak ise ekran boyutu, işlemci hızı, kamera çözünürlüğü, pil ömrü ve hafıza kapasitesi, seçim yaparken göz önünde bulundurulan detayların başında geliyor.

Cep Telefonu Marka ve Modelleri

Teknik donanımları ve tasarımlarıyla birbirinden iddialı cep telefonları piyasada boy gösterirken Apple - iPhone, Samsung, LG, HTC, Sony, Asus ve Lenovo gibi akıllı telefon markaları da pazardaki hakimiyetlerini güçlendiriyorlar.

4.5G (LTE) Uyumu

Akıllı telefon kullanıcıları için internet bağlantısı ve wifi hızı oldukça önemlidir. Bu konuda en iyi hizmeti alabilmek için seçeceğiniz cep telefonu modelinin en son mobil iletişim teknolojisi olan LTE'yi, yani 4G ya 4.5G'yi destekliyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Satış Sonrası Destek

Bir cep telefonu alırken satış sonrası destek konusuna da dikkat etmelisiniz. Bu konuda önceliğinizin garantili cep telefonlarını tercih etmek olduğunu unutmamalısınız. Bununla birlikte herhangi bir sorunda kolayca ulaşabileceğiniz, teknik servis ağı yaygın olan firmaların birinden cep telefonu almanızda da fayda var.

Cep Telefonu Fiyatları

Cep telefonu fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösteriyor. Apple, Samsung ve LG gibi markaların cep telefonu modellerine ulaşabileceğiniz akakce.com’da size en uygun akıllı telefonu bulmak için cep telefonu modelleri arasında performans ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Cep Telefonu

ÖncekiSayfa: 1 / 109Sonraki

Cep Telefonu ile ilgili kategoriler:Cep Telefonu Data KablosuCep Telefonu KılıfıCep Telefonu Şarj CihazıEkran Koruyucu FilmTelefon TutucuTaşınabilir Şarj CihazıBluetooth Kulaklık

Büyük Mağazalardan

Teknosa Cep Telefonu (160)

Media Markt Cep Telefonu (125)

Cep Telefonu Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 1 OcakSon gün 1 OcakSon gün 1 OcakSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Cep Telefonları

En Çok İlgi Gören Cep Telefonları

Cep Telefonu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Cep Telefonu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.14 s