Telsiz Telefon Fiyatları ve Modelleri

Dect Telefon, Kablosuz Telefon,

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 30 markadan 347 telsiz telefon için fiyatlar listeleniyor. 52 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Telsiz Telefon
Kablolardan kurtularak, dilediğiniz yerden telefonla konuşmanızı sağlayan telsiz telefonlar ev ve ofislerde kullanılan pratik iletişim aletleridir. Telefona yetişmeyi ya da telefonun bulunduğu yerde konuşma zorunluluğunu tarihe gömen bu teknolojiler, kolay taşınabilir özellikleri ile sıkça tercih edilir. Ev veya ofisinizde ihtiyacınız olan Philips, Siemens, Ttec, Grundig ve Panasonic telsiz telefon modellerinin kampanya, fiyat listesi, karşılaştırma ve kullanıcı yorumlarına Akakçe ile ulaşabilirsiniz.

Telsiz Telefonlar Neden Tercih Edilir?
Elektromanyetik dalgalar yardımıyla çalışan kablosuz telefonlar, kapsama alanı içerisinde olan farklı mekanlarda kullanılabilir. Belirli aralıklarla şarj edilmesi gereken bu telefonların dijital ekranları tuşladığınız veya en son çağrı aldığınız numaraları gösterir. Kayıtlı numaralara kolayca ulaşmanızı sağlayacak bu telefonların dış sesleri denetlemesi sayesinde net görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca birçok telsiz telefonda bulunan, değişen ses özelliği ile dilediğiniz melodiyi kullanabilirsiniz. Hoparlör sayesinde uzaktayken bile telefon görüşmesi yapılmasına imkan tanıyan bu telefonlar, aynı zamanda cevapsız çağrı listelerini de gösterir.

Şık Tasarım Farklı Tarz
Telefon, ev ve ofislerin vazgeçilmez eşyası olduğu gibi aynı zamanda mükemmel bir aksesuardır. İçinde bulundurduğu teknolojiler ile doğru orantılı olarak güçlü tasarımlara sahip bu telefon modelleri tarza göre çeşitlilik gösterir. Son zamanlarda sıkça karşılaşılan tasarım telefonlar farklı renk ve şekillere sahiptir. Telsiz telefonlar, teknolojileriyle kusursuz iletişimi sağlarken evlere de renk katarlar.

Telsiz Telefon Fiyatları
Marka, model, kapsama alanı ve diğer fonksiyonlarına göre değişkenlik gösteren telsiz telefon fiyatları,ekonomik uygunlukları ile öne çıkar. Ortalama 40 TL'de başlayan telefon fiyatları, yaklaşık olarak 500 TL'ye kadar yükselebilir. Kapsama alanı içinde olan her yerde özgürce telefonla konuşmanızı sağlayan en iyi telsiz telefonlar için akakce.com'dan fikir alabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Telsiz Telefon

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

Telsiz Telefon Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 10 AğustosSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Telsiz Telefonlar

En Çok İlgi Gören Telsiz Telefonlar

Telsiz Telefon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Telsiz Telefon Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s