Uydu Alıcısı Fiyatları ve Modelleri

Receiver

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 56 markadan 706 uydu alıcısı için fiyatlar listeleniyor. 41 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Uydu Alıcısı
Karasal yayınla sunulan kanalları yeterli bulmuyor ya da yaşadığınız bölgede çanak antene rağmen net görüntü kalitesine ulaşamıyorsanız bir uydu alıcısı kullanarak istediğiniz TV kanallarını ve radyoları yüksek ses ve görüntü kalitesiyle takip edebilirsiniz. Akakçe de Next, Yumatu, Goldmaster, Trident, Mersat, Sunny, Seoul, Grundig, Jameson uydu alıcısı modelleri arasından ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun cihazlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Fiyat listesi, ürün özellikleri ve kullanıcı yorumları sunan akakce.com aracılığıyla en doğru ürüne yönelmek için takipte kalın.

HDMI Bağlantı Özelliği
Akıllı TV'lerin kullanım oranının artmasıyla birlikte eski tip analog ve scart uydu alıcılar önemini yitirmeye başladı. Yeni nesil TV'ler HD ya da Full HD özellikli oldukları için kullanılacak uydular da HDMI girişli olmalı ki yüksek görüntü kalitesine ulaşılabilsin. Eğer TV'nizde bir dahili uydu alıcısı yoksa ve HD görüntü kalitesi istiyorsanız mutlaka HD uydu alıcısı ve HDMI bağlantı özelliğine sahip olmalısınız. Bu sayede 1080p görüntü kalitesiyle TV izleme fırsatını elde edebilirsiniz.

Linux İşletim Sistemi
TV'nizi bir medya merkezine çevirmenizi sağlayan, yayın kaydı yapabilen, internette ve sosyal medyada aktif olmanıza fırsat veren bir uydu alıcısı istiyorsanız Linux işletim sistemi bulunan bir cihaza yönelmelisiniz. Aynı saatte yayınlanan iki programı da kaçırmak istemiyorsanız birini kaydetmenize ve daha sonra izleyebilmenize imkan tanıyan Linux tabanlı uydu alıcı modelleri, aynı zamanda birçok farklı video ve fotoğraf formatını da destekliyor. Bu da müzik dinleyebilmenizi, video izleyebilmenizi, bilgisayarınızda yer alan programlar aracılığıyla film izleyebilmenizi sağlıyor. Üstelik aktif yazılım desteği sunan bir uydu alıcıya sahip olursanız yeni oynatma biçimlerini de takip etme şansı bulursunuz.

Mini Uydu Alıcılar
USB bağlantısı, bir yayının kaydedilmesi için kullanılabilecek başka bir seçenektir. İzlediğiniz programı ya da başka bir yayını USB belleğe kaydedebileceğiniz gibi SATA sabit disk yuvası olan modellerle daha geniş kapasiteli cihazlara da kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca kart girişli ve Digiturk uyumlu uydu alıcılar ile full HD mini uydu alıcı cihazlar da bulunur. Klasik alıcılı (receiver) uydu cihazların aksine oldukça küçük tasarlanan mini uydu alıcılar, bağımsız olarak kullanılmaktan çok TV'lerin üzerine monte edilir. Digiturk uyumlu cihazlar ise Digiturk aboneliği için yeni bir alıcı kullanılmasını gereksiz kılar.

Uydu Alıcısı Fiyatları
Uydu alıcısı satın alırken uzun vadeli düşünmek ve teknolojiye uyumlu modellere yönelmek gerekir. 30 TL ile 4.000 TL arasında değişen uydu alıcısı fiyatları arasından en doğru seçimi yapmak için cihaz özelliklerini yeterince incelemelisiniz. Bunun için de akakce.com'u takip edebilir, ayrıca kampanya, indirim ve fırsatlardan da Akakçe sayesinde haberdar olabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Uydu Alıcısı

ÖncekiSayfa: 1 / 30Sonraki

Uydu Alıcısı ile ilgili kategoriler:Uydu Alıcısı Kumandası

Uydu Alıcısı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Uydu Alıcıları

Uydu Alıcısı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Uydu Alıcısı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.031 s