Navigasyon Cihazı Fiyatları ve Modelleri

GPS Cihazı, Yön Bulma Cihazı

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 27 markadan 390 navigasyon cihazı için fiyatlar listeleniyor. 16 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Navigasyon Cihazı
Araç içi teknolojilerde en işlevsel ürünlerden biri navigasyon cihazlarıdır. Yolunu tam bilmediğiniz bir yere giderken veya daha kısa yolları keşfetmek istediğinizde navigasyon cihazları yoldaki en büyük yardımcınız oluyor.

Navigasyon Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Navigasyon cihazı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunuyor. Öncelikle cihazın iki nokta arasındaki mesafeyi en ekonomik ya da en hızlı şekilde kat edebilmeniz için gerekli olan alternatif güzergahları belirtiyor olması oldukça önemli. Diğer önemli bir özellik olan zamanlama tespiti özelliği ise; büyük şehirlerde yaşayıp trafik sorunundan yeterince şikayetçiyseniz belli bir ölçüde size yardımcı oluyor.

Navisgasyon Cihazında Kayıtlı Güzergâhlar Olması
İyi bir navigasyon cihazının ayırt edici özelliklerinden biri de hastane, eczane, ATM, banka, havaalanı, otel, restoran gibi noktaların kayıtlı olmasıdır. Böylelikle ihtiyaç anında bulunduğunuz yere en yakın lokasyonlara kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Monitör özellikleri ve Sesli Uyarı Sistemi
Seçeceğiniz navigasyon cihazında dikkat etmeniz gereken detaylar arasında, monitörün ebatları da bulunuyor. Gideceğiniz yönü net olarak görebileceğiniz büyüklükte bir monitör tercih etmek en doğrusu oluyor. Ayrıca uyarılarda sesli navigasyonun görüntüye eşlik etmesi, yola hakim olmak açısından önemli bir ayrıntı.

Navigasyon Cihazı Fiyatları
Özellikle ilk kez gideceğiniz yerlerde hayat kurtaran bu cihazlar arasında en donanımlı ve en uygun olana karar vermek için akakce.com'a danışabilirsiniz. Navigasyon konusunda en çok talep gören TomTom, Goldmaster, Piranha, Navitech ve Next gibi birçok markanın navigasyon cihazı modellerine, alternatifli mağaza seçenekleri ile beraber yer verip navigasyon cihazı fiyatlarını karşılaştırmalı olarak listeleyen akakce.com ile kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Navigasyon Cihazı

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

En Çok İlgi Gören Navigasyon Cihazları

Navigasyon Cihazı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Navigasyon Cihazı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.39 s