Oyun Konsolu Fiyatları ve Modelleri

21 Eylül 2018 17 marka, 635 model, 15 satıcı

Oyun Konsolu

Günümüz şartları ile entegre olan ve teknolojiyle doğru orantıda gelişen oyun konsolları, kısa sürede oyunseverlerin en büyük tutkusu olmayı başarıyor. Kullanıcısını yüksek kaliteli oyun oynama zevki ve gerçeklik duygusu ile tanıştıran oyun konsolları, teknolojik donanımlarını giderek güçlendiriyor.

Oyun Konsolu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Oyun konsolu alırken size uygun olanını seçmeniz oldukça önemli. Oyun konsolunuzda sadece oyun oynayacaksanız ona uygun; internete girme, film ya da dizi izleme gibi aktiviteler yapacaksanız bilgisayarınızın yanına ekleyip daha fonksiyonel özelliklerini ortaya çıkarmaya yönelik oyun konsolu seçimleri yapabilirsiniz.

Oyun Konsolu Modelleri

Oyun salonlarının yanında artık evlerde de sık sık görülen oyun konsolları, gelişen teknoloji ile kendini hep bir adım ileriye götürerek, büyük bir kitlenin ortak tutkusu oldu. İlk başlarda oyun kontrolcülerinin hareket sensörleri sayesinde oyuna müdahale edilmesini sağlayan bu muhteşem teknoloji, daha sonra bilgisayar fonksiyonlarını da karşılamaya başlıyor. Bugün oyun konsollarının sosyal medyada gezinme, internetten alışveriş yapma, televizyon izleme ya da oyunları videoya alıp paylaşma gibi fonksiyonları da bulunuyor.

Oyun Tutkusunu Her Yerde Hissedin

Oyun konsolları teknolojisine göre gelişen oyunlar ile birlikte, gerçekçilikte hatırı sayılır derecede boyut atlandı. Özellikle PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oyun severlerin karşısına yeni sürprizlerle çıkıyor.

Oyun Konsolu Fiyatları

Oyun konsolu fiyatları markalara ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. İnternete girme, televizyon izleme gibi fonksiyonları ile sürekli kendini geliştiren oyun konsolları işlevlerine göre fiyatlandırılır. Evinizde geçireceğiniz vakti değerli hale getirecek Sony PlayStation 4(PS4), Sony Playstation 3 (PS3), Gold Master, Micro Genius, Xbox One oyun konsollarının teknik özelliklerine, kullanıcı yorumlarına, avantaj ve fiyat listelerine akace.com ile göz attıktan sonra, teknolojinin en eğlenceli haline sahip olmayı ihmal etmeyin.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Oyun Konsolu

ÖncekiSayfa: 1 / 27Sonraki

Oyun Konsolu ile ilgili kategoriler:GamepadPlaystation 4 OyunuPlaystation 3 OyunuXbox One OyunuXbox 360 OyunuNintendo Switch Oyunu

Oyun Konsolu Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 1 EkimSon gün 2 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 16 EkimKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Oyun Konsolları

Oyun Konsolu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Oyun Konsolu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.031 s