Bluetooth Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

18 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 104 markadan 1.778 bluetooth kulaklık için fiyatlar listeleniyor. 85 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık

Teknoloji ilerledikçe kablolara olan bağımlılık da azalıyor. Yürüyüş yaparken, araba kullanırken, bisiklet sürerken ya da uzun bir görüşme esnasında hareket özgürlüğü kazandıran bluetooth kulaklıklar da kablolarla olan ilişkinize ara vermenize yardımcı oluyor.

Bluetooth Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir bluetooth kulaklık alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta, sahip olduğu teknik özelliklerin size hitap edip etmeyeceğidir. Kulaklıklar için belirtilen frekans değeri, Hz sembolü ile gösterilir ve sesin ayrıntısını anlatır. Yani kulaklığın frekans aralığı ne kadar geniş olursa o kadar zengin ve ayrıntılı ses duyabilirsiniz. Kablosuz kulaklıklar için bir başka önemli nokta ise ne kadar menzile destek verdikleridir. Ayrıca batarya süresi de kablosuz bluetooth kulaklık alırken göz önüne almanız gereken konular arasında yer alıyor.

Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Kullanım alışkanlıkları, beklentiler ve donanım özelliklerine göre bluetooth kulaklık çeşitleri 3 grupta değerlendirilebilir. Yeni arama yapma ve gelen çağrıları cevaplama gibi temel fonksiyonlara sahip bluetooth kulaklıklar, ses yalıtımı konusunda genellikle üstün bir performans göstermezler. Bu nedenle kalabalık ortamlarda kullanılmaya pek uygun değildirler.
Tek tuşla gelen aramayı yanıtlama, reddetme ya da görüşmeyi sonlandırma özelliği bulunan, daha kaliteli ses yalıtımı sunan ve mikrofon kalitesi yüksek bluetooth kulaklıklar ise pratik kullanım sunarlar. Ayrıca bu ürünler 6-7 saatlik görüşme süresi ve 30 metreyi aşan menzilleri sayesinde de ofiste telefonunuza bağlı kalmadan iş görüşmelerini sürdürebilmenize yardımcı olurlar. Bu bluetooth kulaklık modelleri genellikle kulak içi kulaklık tasarımına sahiptirler. Dizüstü bilgisayar ve kablosuz MP3 çalarlarla eşleştirilebilen seçenekler ise daha çok kablosuz kulak üstü kulaklık olarak tanımlanır.

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Kulaklıkların biçimleri, donanımları, kullanım alanları ve ek özellikleri, fiyatlarını belirler. Bluetooth kulaklık fiyatları bu nedenle oldukça geniş bir aralığa sahiptir. En ucuz bluetooth kulak içi kulaklıklar 25 TL iken çift telefon destekleyen ve müzik dinlenebilen modellerde fiyat 450 TL'ye kadar çıkabilir. Bluetooth kulak üstü kulaklık fiyatları ise 450 TL ile 1.400 TL arasında değişiklik gösterir. En ucuz ve en iyi bluetooth kulaklığa sahip olmanın en doğru yolu ise akakce.com'a danışmaktan geçer.
Samsung, Plantronics, Sony, Jabra, Goldmaster, Nokia, Philips, ttec bluetooth kulaklıklar ve diğer markaların ürünleriyle uzun görüşmeler yaparken ya da hareket halindeyken kendinizi özgür hissedebilmek için tek yapmanız gereken ise akakce.com'u takip etmek. Bluetooth kulaklık fiyat listesi, ürün özellikleri, kullanıcı yorumları ve daha fazlasını sunan akakce.com ile alışverişten aldığınız keyfi kat kat arttırabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Bluetooth Kulaklık

ÖncekiSayfa: 1 / 75Sonraki

Büyük Mağazalardan

D&R Bluetooth Kulaklık (224)

Media Markt Bluetooth Kulaklık (146)

Bluetooth Kulaklık Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Bluetooth Kulaklıklar

En Çok İlgi Gören Bluetooth Kulaklıklar

Bluetooth Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bluetooth Kulaklık Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s