Pil Fiyatları ve Çeşitleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 45 markadan 2.829 pil için fiyatlar listeleniyor. 73 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Pil
Elektrik enerjisiyle çalışan her türlü aygıt, pil sayesinde fişe takılmadan da kullanılmaktadır. Oyuncaklar, kablosuz bilgisayar aparatları, elektronik müzik çalgı aletleri ve uzaktan kumandalı cihazlar gibi elektronik araçlarda kullanılan piller; büyüklüklerine göre gruplandırılmaktadır. Varta, GP, Saft, Weewell, ve Duracell pil fiyatları konusunda uzmanlığıyla kullanıcılarına yardımcı olan akakce.com aracılığıyla, hem fiyat karşılaştırmaları yapabilir hem de kullanıcı yorumlarından fikir alabilirsiniz. Akakçe, sanal tüketicileri dijital mağazalardaki en uygun fiyatlar hakkında bilgilendiren online bir platformdur.

Pil Çeşitleri
Günümüzde piller birçok alt gruba ayrılmıştır. Bazı pil çeşitleri tek kullanımlıktır, ayrıca çoklu kullanımlar için şarj edilebilir pil modelleri bulunur. Örneğin akıllı telefonlarınızın arka kısmında bulunan batarya da bir pildir ve tekrar şarj edilebilir. Şarj edilebilir pil satın almak her zaman daha mantıklıdır çünkü maddi yönden tasarruf sağlamasının yanı sıra çevre kirliliğinin önlenmesine de yardımcı olur. Piller, doğada uzun süreler boyunca kaybolmamaktadır.

Pil Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Pillerin içeriğinde bulunan kimyasallar insan sağlığı için zararlıdır. Bundan ötürü pil alırken dikkat edilecek ilk konu üreticinin güvenilir ve kamuoyu tarafından takdir edilmiş olmasıdır. Pil alırken ayrıca ne tür bir pile ihtiyaç duyulduğuna da dikkat edilmelidir; endüstride yaygın olarak kalem piller kullanılır ama bazı aygıtlar ince pillerle ya da büyük pillerle çalışmaktadır. Yanlış pil almamak için aygıtın hangi tür pille çalıştığı bilinmelidir. Ayrıca şarj edilebilir pil almadan önce pil şarj cihazı unutulmamalıdır.

En Uygun Fiyatlar
Sanal alışveriş konusunda uzmanlaşmış Akakçe, piyasanın profesyonel satıcılarını dijital tüketicilerle buluşturmaktadır. En iyisini en ucuza bulabilmek için akakce.com listelerini inceleyebilirsiniz. Güç, marka ve adede göre 0.50 TL ile 90 TL arasında değişiklik gösteren pil fiyatları ile ilgili kampanya ve indirimler, Akakçe'de sizi bekliyor.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Pil

ÖncekiSayfa: 1 / 118Sonraki

Büyük MağazalardanMedia Markt Pil (89)Teknosa Pil (79)

Pil Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 1 OcakKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Piller

En Çok Aranan Pil Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s