3D Gözlük Fiyatları

21 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 16 markadan 99 3D gözlük için fiyatlar listeleniyor. 20 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

3D Gözlük
Sinema ve TV teknolojisinin gelişmesiyle birlikte görüntü kalitesi ve çekim teknikleri de farklılıklar göstermeye başladı. 3D yani 3 boyutlu yayın da bunun bir yansıması. 3 boyutlu yayınları sinemada ya da evde izleyebilmek için tasarlanan 3D gözlüklere de Akakçe aracılığıyla sahip olmak mümkün. Samsung, LG, Sony, Ezcool, Sharp, Sonorous, Epson, Philips 3D gözlük modelleri ve diğer markaların 3D gözlük çeşitlerini elde etmek için akakce.com'a danışın; kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan yararlanarak uygun alışverişin keyfini çıkarın.

3D Gözlük Çeşitleri
Teknoloji ilerledikçe 3D gözlük modelleri de gelişimini sürdürüyor. En eski ve uzun süre kullanılan anaglyph 3D gözlük, karon ve plastik malzemeden üretilir. Kırmızı-mavi, kırmızı-cyan ve pembe-yeşil cam seçenekleri bulunur. İzlenilecek yayının renk ağırlığına göre bu camlar arasında seçim yapılabilir. Mavi-açık kahverengi camlı ColorCode 3D gözlükler ise tüm renkleri yüksek kalitede gösterebilmesi ile ön plana çıkıyor.

En Yaygın 3D Gözlük Modelleri
3D sinemalarda ve evlerde 3D TV'lerde yaygın olarak kullanılan polarize 3D gözlüklerin camları gri renklidir ve hafif plastikten üretilir. RealD 3D sistemini kullanan sinemalar için de uygundur. Ayrıca LCD ekranlı Xpand 3D gözlükler de son zamanlarda daha sık kullanılıyor.

3D Gözlük Fiyatları
Hem sinemalarda hem de 3D TV'ler için evlerde kullanılan 3 boyutlu gözlükler, çeşitlerine göre farklı fiyatlardan kullanıcılara sunulurlar. 3D gözlük fiyatları en az 10 TL'den başlarken 600 TL'ye kadar çıkabilir. 3 boyutlu gözlük modelleri arasından en doğru ürüne ulaşmak için yapmanız gereken ise akakce.com'da sunulan fiyat listesi, kullanıcı yorumları ve ürün özelliklerini incelemek.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. 3D Gözlük

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

En Çok İlgi Gören 3D Gözlükler

3D Gözlük Yorumları ve Önerileri

En Çok Aranan 3D Gözlük Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.094 s