Klima Fiyatları

16 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 93 markadan 2.923 klima için fiyatlar listeleniyor. 92 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Klima

Bulunduğunuz ortamın havasını değiştiren klima teknolojisi, özellikle sıcak yaz aylarının en önemli ihtiyaçlarındandır. Eviniz ya da iş yeriniz için doğru klimayı seçmek içinse bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Klimaların gücü, enerji verimliliği ve çevreye duyarlı olması gibi birçok özelliği bulunuyor.

Klimanızı Nerede Kullanacaksınız?

Klima seçiminde sizi en doğru sonuçlara yönlendirecek detaylardan biri, klimanın nerede ve ne amaçla kullanılacağıdır. Eviniz için hem sıcak hem de soğuk havalarda kullanabileceğiniz, ısıtma ve soğutma özellikli bir split klima satın alabilirsiniz. Geniş alanlar için salon tipi klima modellerine yönelebilir, klimayı kullanacağınız ortamın konumuna ve genişliğine göre metrekare hesabı yaparak mobil klima ya da taşınabilir klimaları tercih edebilirsiniz. Geniş bir alanda kullanılacaksa tavan tipi klima modelleri arasından da seçim yapmanız mümkün.

Enerji Verimliliği

Gelişen teknoloji ile beraber A sınıfı enerji tüketimi sağlayan inverter klimalar, en sık tercih edilen ürünler olarak dikkat çekiyor. İdeal sıcaklığa erişmek için her defasında açılıp kapanmak yerine daha az ya da çok üfleme yaparak mekânı istenen ısıya getiren inverter klimalar, diğer klimalara göre yılda %40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Hem bütçeniz hem de çevreye olan duyarlılığınız için önerilen klima modelleri, inverter teknolojisi ile geliştirilen A sınıfı klimalardır.

BTU Değerleri

Klima seçmek için araştırma yaparken çok sık karşılaşacağınız BTU değeri, klimanın kapasitesine işaret eder. 9000, 12000, 18000 veya 24000 şeklinde ifade edilen BTU değerleri klimanın kullanılacağı mekânın metrekaresine, yaşanan coğrafi bölgenin sıcaklık oranına ve ortamda yaşayan kişi sayısına bağlıdır. Örneğin Marmara Bölgesi’nde, 25 metrekarelik, 3 kişinin yaşadığı bir alanda kullanılacak ev tipi bir klimanın 12000 BTU kapasiteye sahip olması yeterlidir.

Teknik Destek ve Satış Sonrası Hizmet

Ev ya da iş yerleri için klima seçiminde teknik destek son derece önemlidir. Birçok klima markası kurulum, montaj, bakım ve servis hizmetini garanti süresince ücretsiz olarak sağlar. Ayrıca klimayı almak istediğiniz ortama uygun seçimi yapmak için de uzman yardımı almak son derece önemlidir.

Ek Özellikler

Klima alırken yapacağınız seçimi, klimanın ses düzeyi, filtrelerin kolay takılıp çıkarılabilir oluşu, hızlı ısıtma/soğutma özellikleri, uyku modu, toz filtresi gibi özelliklere göre belirleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda doğru ürüne ulaşmak ve fiyat listesi, marka, model ve performans değerlendirmesi yapmak için akakce.com’a mutlaka danışmalısınız.

Klima Fiyatları
Klima fiyatlarını
inceleyerek hesaplı olanı seçmek için akakce.com’u ziyaret etmelisiniz. Toshiba, Mitsubishi, Daikin, Airfel, Baymak, Samsung, Arçelik ve daha pek çok markanın, çeşitli klima modelleri arasından en iyi ve en ucuz klimaya karar vermek için Akakçe’ye danışabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Klima

ÖncekiSayfa: 1 / 122Sonraki

Klima ile ilgili kategoriler:Klima Yedek Parça, AksesuarıHava Perdesi

Büyük Mağazalardan

Media Markt Klima (21)

Klima Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 1 OcakSon gün 1 OcakSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Klimalar

En Çok İlgi Gören Klimalar

Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Klima Markaları

En Çok Aranan Klima Özellikleri

Klima Seçimi Nasıl Yapılır?

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.125 s