Vantilatör Fiyatları ve Modelleri

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 102 markadan 1.135 vantilatör için fiyatlar listeleniyor. 92 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Vantilatör
Ekstra bir hava akışı sağlamadan, sadece ortamdaki havayı serinleten vantilatörler, sıcak yaz aylarının kurtarıcılarıdır. Pratik kullanımları nedeniyle günümüzde de sık sık tercih edilen vantilatörler evlerde veya iş yerlerinde farklı alanlar için kullanılıyor.

Vantilatör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Vantilatörleri alırken öncelikli olarak; işlevsel olmasına, enerji tasarrufu yapmasına ve derece ayarının bulunmasına dikkat edebilirsiniz. Bunların dışında boyu ayarlanabilen vantilatörler daha pratik bir kullanım sağlıyor.

Vantilatör Modelleri
Vantilatörler kullanım alanlarına ve çalışmalarına göre farklılıklar göstermektedir. Küçük mekanlarda genelde ayaklı vantilatörler kullanılırken, büyük mekanlarda sanayi tipi vantilatörler görebiliriz. Bu tercihler yer kazanmak için duvar tipi vantilatör ya da tavan tipi vantilatörler seçilerek değişebiliyor. Daha serinlik sağlayan soğuk buharlı vantilatörlerde son zamanların tercihleri arasına giriyor. Ofiste ya da odanızda bireysel serinlik sağlamak için masaüstü vantilatörleri de tercih edebilirsiniz.

Tavan Tipi Vantilatör
Tavan tipi vantilatörler ortama dekoratif hava katmakla kalmaz, avizeli modelleri tercih ettiğinizde aydınlatma ihtiyacınızı da karşılıyor. Aynı zamanda yer kaplamayan tavan tipi vantilatör modelleri, yazlık evlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Soğuk Buharlı Vantilatör
Daha serin bir ortam isteyenlerin tercihi olan soğuk buharlı vantilatörler, iyonizer ve uzaktan kumandalı modelleriyle karşımıza çıkıyor. Ayaklı ya da portatif olarak kullanımı olan soğuk buharlı vantilatörler ortamda bulunan havanın sirkülasyonunu sağlamakla kalmıyor aynı zamanda soğuk buhar püskürterek daha serin bir ortam sunuyor. İyonizer özelliğiyle de ortam havasının temizlenmesine yardımcı oluyor. Böylelikle, soğuk buharlı vantilatör hem serin hem de temiz bir ortam yaratmış oluyor.

Sanayi Tipi Vantilatör
Genelde geniş çalışma alanlarına sahip iş yerleri, otoparklar, restoranlar ve oteller gibi birçok kapalı mekanların serinletilmesinde sanayi tipi vantilatörler tercih ediliyor. Sanayi tipi vantilatörler evde kullanılanlara göre daha güçlü motorlara ve daha büyük pervanelere sahip oluyorlar. Sanayi tipi vantilatörler ihtiyaca göre ayaklı ya da duvara monte dilebilen modellerinin yanı sıra, uzaktan kumandalı sanayi tipi vantilatörler de tercih edilebilir.

Vantilatör Fiyatları
Vantilatör fiyatları modele, özelliğe ve markaya göre değişiklik gösteriyor. Ufo, Raks, Alf, Kumtel, Sinbo, Luxell, Blyss ve diğer birçok markaların vantilatör modellerini karşılaştırmak, vantilatör fiyatları arasında size en uygun olana karar vermek ve yorumları okuyup tavsiyelerde bulunmak için akakce.com'u ziyaret edip güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Vantilatör

ÖncekiSayfa: 1 / 48Sonraki

Vantilatör ile ilgili kategoriler:Vantilatör Yedek Parça, Aksesuarı

Büyük MağazalardanTeknosa Vantilatör (35)Koçtaş Vantilatör (33)

Vantilatör Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 1 AğustosSon gün 1 AğustosSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

En Çok İlgi Gören Vantilatörler

Vantilatör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Vantilatör Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s