Su Isıtıcısı Fiyatları ve Modelleri

Kettle

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 96 markadan 1.055 su isıtıcısı için fiyatlar listeleniyor. 110 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Su Isıtıcısı
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sıcak su temin etmenin yolları da kolaylaşıyor. Yemek yaparken ya da içecek hazırlarken sıcak suya ihtiyaç duyduğunuza, Akakçe aracılığıyla sahip olabileceğiniz Sinbo, Vestel, Fakir, Arzum, Arçelik, Electrolux, Tefal, Stilea, Conti, Sunny, Delonghi, Awox su ısıtıcılar ile birkaç dakika içerisinde elde edebilirsiniz.

Su Isıtıcısı – Kettle Modelleri
Kahvaltıda ya da akşam sohbetlerinde sıcak bir kahve yudumlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir kettle. Ayrıca elektrikli su ısıtıcılar sayesinde yemek yaparken de büyük kolaylık elde edebilirsiniz. 0.5, 0.8, 1, 1.5, 1.7, 2, 2.3, 2.5 litre kapasiteli su ısıtıcılar arasından seçim yaparsanız sadece birkaç dakika içerisinde ihtiyaç duyduğunuz kadar kaynar suya sahip olabilirsiniz. Üstelik yoğun kullanacaksanız ve sadece sıcak su istiyorsanız çelik ya da plastik su ısıtıcılara yönelebileceğiniz gibi içecek hazırlamak için de cam ve porselen kettle modellerini değerlendirebilirsiniz. Kettle modellerini ayıran bir diğer nokta ise rezistansın bulunduğu yer. Tek parça olan modeller ve rezistansı ayrı modeller bulunuyor.

Kettle Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Kettle alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, kullanım alanı oluyor. Çok yemek yapılan ve çay içilen bir ofis ya da ev için kettle alınacaksa hem 2 litre gibi geniş hacimli hem de kolay temizlenebildiği için ayrı rezistansa sahip olan modellerin tercih edilmesi gerekiyor. Tek yaşayanlar ya da yemek için sıcak su kullanmayanların 2 litreden az hacme sahip modelleri tercih etmesi gerekiyor.

Su Isıtıcısı Fiyatları
Kettle fiyatları 10 ile 1300 lira arasında değişiyor. Fiyatları etkileyen en önemli nokta ise kullanılan malzemeler oluyor. Çelik gibi dayanıklı malzemeler ile imal edilen kettle’lar, plastik ve türevleriyle üretilen modellere göre daha yüksek fiyatlar ile satılıyor. Çay ve kahve gibi içecekleri hazırlamak için kullanılan cam ya da porselen kettle’lar ise çelikten imal edilen modellere göre daha ucuz; plastikten imal edilen modellere göre ise daha pahalı fiyatlara alıcı buluyor. Modellerin fiyatlarını karşılaştırmak, indirimlerden haberdar olmak ya da fırsatları yakalamak için akakce.com’u takip edebilir ve en doğru seçimi yapabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Su Isıtıcısı

ÖncekiSayfa: 1 / 44Sonraki

En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcılar

En Çok İlgi Gören Su Isıtıcılar

Su Isıtıcısı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Su Isıtıcısı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.046 s