Çay Makinesi Fiyatları ve Modelleri

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 62 markadan 523 çay makinesi için fiyatlar listeleniyor. 109 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Çay Makinesi
Sıcacık içimi ile kültürümüzde samimiyetin ve uzun sohbetlerin içeceği olan çayı demlemek belli bir emek istiyor. Çay makineleri de bu emeği sizin yerinize üstleniyor. Pratiklikleriyle bilinen elektrikli çay makineleri, özellikle çok çay içilen ve kalabalık misafirler ağırlayan evler için birebir.

Çay Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Çay makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken ilk şey, makineyi kullanması beklenen kişi sayısıdır. Eğer eviniz için bir ürün arıyorsanız klasik çay makinesi olarak da bilinen çaycı modellerine yönelebilirsiniz. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz daha geniş demlik ve su haznesine sahip çay semaveri seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ancak daha kalabalık alanlar ve iş yerleri için bir ürün arıyorsanız geniş hazneli ve çift musluklu elektrikli çay makinesi modelleri tam size göre.
Ayrıca uzun süreli kullanım için paslanmaz çelik çay makineleri öneriliyor. Gizli rezistans özelliği bulunan bu çay makineleri, kireçlenme yapmayıp çay keyfinizi tamamlıyor.

Çay Makinesi Çeşitleri
Çay makineleri, boyutlarına göre sınıflandırıldığı gibi demlik çeşitlerine göre de farklılık gösteriyor. En leziz çay demleme yöntemi olan porselen demlik, çaycı modellerinde sıklıkla kullanılan cam demlik ve genellikle elektrikli çay kazanlarında kullanılan çelik demlik seçenekleri arasından seçim yapılabiliyor. Ayrıca 1.5-2.5 lt arasında değişen su ısıtıcı kapasitesi de çay makinesi alırken dikkat edilecek konulardan. Çünkü yemek yaparken ya da başka bir şeyler içmek istediğinizde bu ürünler sadece su ısıtıcısı olarak da kullanılabiliyor.

Çay Makinesi Kapasiteleri
Kapasitelerine göre çay makinelerini sınıflandırmak gerekirse en düşük modeller, klasik çay makineleri. Genellikle en ucuz çay makinesi modelleri arasında yer alan ve küçük aileler için uygun olan çaycıların dışında kalabalık aileler ve küçük iş yerleri için elektrikli çay semaverleri ideal. Bunlar geniş çay kapasitesinin yanında kaynar su kaynağı olarak da kullanılabiliyor. Daha kalabalık iş yerleri için de kazanlı çay semaverleri ve çay otomatı modellerini tercih etmek doğru. Onlarca bardak çay kapasiteli bu ürünler sayesinde bütün çalışanların çay ihtiyaçları karşılık bulabiliyor.

Çay Makinesi Fiyatları
Akakçe aracılığıyla sahip olunabilecek Arçelik, Beko, Korkmaz, Philips, King, Sinbo, Vestel, Arzum, Fakir çay makinesi modelleri, kahvaltıdan akşam sohbetlerine, istenilen her an taze çaya ulaşılmasını sağlıyor. Kullanıcı yorumları, ürün özellikleri, karşılaştırma ve fiyat listesi seçenekleriyle birçok farklı çaycı ve çay otomatı modeline ulaşabileceğiniz akakce.com, kampanya, indirim ve fırsatlardan da yararlanmanız için en büyük destekçiniz.
Kapasitelerine ve demliklerine göre farklı sınıflara ayrıldıkları için çay makinesi fiyatları da geniş bir yelpazeye sahip. En ucuz çay makinesi modelleri genellikle çaycılarken çay otomatları, kapasiteleri nedeniyle daha yüksek meblağlardan satışa sunulur. 45 TL ile 1.200 TL arasında değişen çaycı, semaver, çay kahve makinesi ve çay otomatı fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçeneklere ulaşmak için akakce.com'un rehberliğine güvenirseniz kampanyalardan yararlanarak sizin için ideal ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Çay Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 22Sonraki

Çay Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 1 AğustosSon gün 10 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Çay Makineleri

En Çok İlgi Gören Çay Makineleri

Çay Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Çay Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s