Saç Kesme Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Saç ve Sakal Kesme, Saç ve Sakal Tıraş

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 53 markadan 548 saç kesme makinesi için fiyatlar listeleniyor. 69 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Saç Kesme Makinesi
Bakımlı erkek ve kadınların kendi tarzlarını oluşturmasına yardımcı olan saç kesme makineleri, saçların düzenli olarak istenilen boyutta kalmasını ve özenli görünmesini sağlıyor. Evinizde dilediğiniz zaman saç ve sakallarınızı boyutlandırabileceğiniz Braun, Moser, Sinbo, Philips saç kesme makineleri, pratik kullanım özellikleri ile hem bütçenin hem de zamanın verimli kullanılmasına yardımcı oluyor. İmajınızı belirlemenizi ve dilediğiniz zaman saçlarınıza şekil vermenizi sağlayacak saç kesme makinelerine sahip olmadan önce doğru karar vermeniz ve hangi modeli tercih etmeniz gerektiğini belirlemeniz gerekiyor.

Saç Kesme Makinesi Modelleri
Saç kesme makinesi, saçları şekillendirirken çeşitli aparatlar sayesinde tıraş makinesi işlevi de görüyor. Tüy uzunluğuna göre değiştirilmesi gereken saç ve tıraş makinesi başlıkları, en kısa tüylere bile duyarlılık gösteriyor. Kablolu ve kablosuz olarak saç kesme makineleri ikiye ayrılıyor. Kablolu saç kesme makineleri, priz yardımı ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Kablosuz saç kesme makineleri ise pilli ve şarjlı olarak ikiye ayrılıyor. Pilli saç kesme makineleri genellikle kalem pil ile çalışıyor. Şarjlı modeller ise genellikle kendi yuvasına yerleştirilerek şarj ediliyor.

Saç Kesme Makinesi Nasıl Kullanılır?
Kesilecek saçın yeterli uzunluğa ve kuruluğa sahip olması, bu makinelerin kullanımında kullanıcın karşısına çıkan ilk kural. Kesim uzunluğunu belirlemede tarak aparatları kullanılır. Saç kesimine başlamadan önce tarak aksesuarlarının yerine oturmuş olması oldukça önemli. İşleme öncelikle uzun tarakla başlanır ve gerektiği durumlarda daha kısa taraklar kullanılabilir. Uzunluğu anlamak için önce küçük bir alanı kesmekte yarar vardır. Saç ve tıraş makinesi ile saçların çıkış yönünün tersine hareket ettirilerek kesim yapılır. Ense tıraşı yaparken en kısa kesim için genellikle saç kesme makineleri taraksız kullanılıyor. Favoriler için kulak hiza olarak kullanılabilir ve tarak gibi sert bir cisim ile makinenin fazla saç kesmesi engellenebilir. Bazı modeller çok geniş ağızlı olduğu için küçük tüylere erişemeyebiliyor. Böyle durumlarla karşılaşmamak için ufak tüyleri alan başlıklara sahip bir cihaz tercih etmeniz gerekli.

Saç Kesme Makinesi Fiyatları
Saç kesme ve tıraş makinesi fiyatları; marka, fonksiyon ve performansa göre değişkenlik gösterir. Ortalama 20 TL'den başlayan bu makinelerin fiyatları 1400 TL'ye kadar ulaşabiliyor. Her bütçeye uygun alternatif sunan uygun saç kesme makinesi fiyatları için akakce.com'a danışabilir, kendi stilinizi oluşturma keyfine varabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Saç Kesme Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Büyük MağazalardanTeknosa Saç Kesme Makinesi (28)

En Çok İlgi Gören Saç Kesme Makineleri

Saç Kesme Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Saç Kesme Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s