Davlumbaz Fiyatları ve Modelleri

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 68 markadan 2.024 davlumbaz için fiyatlar listeleniyor. 67 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Davlumbaz
Yemek kokularının rahatsız edici bir hale gelmesini engellemek adına, kokuyu içine çekerek havalandırma yoluyla tahliye edilmesini sağlayan davlumbaz, her mutfağın ihtiyacı olan mutfak teknolojilerinin başında geliyor.

Davlumbaz Ne İşe Yarar?
Yemek yapma aşamasında mutfakta bulunan kötü koku ve dumanı temizleyen davlumbazlar, ev havalandırma sistemlerinin başında geliyorlar. Davlumbazlar, ocakların üstüne monte edildikleri için kötü hava yayılmadan koku ve dumanı emerek havalandırma kanallarına yollayıp ortamda oluşan aşırı nemi de engellemiş oluyorlar.

Davlumbaz Alırken Nelere Dikkat Edilir?
Davlumbaz satın alırken mutfağın genişliği ve ergonomisi, göz önünde bulundurulan faktörler arasında yer alıyor. Ocakların hemen üzerine monte edilen davlumbazların sıcak karşısında deforme olmamaları için alüminyum kaplamalar yerine paslanmaz çelik davlumbazlar tercih edilmeli. Ayrıca ankastre setlerin vazgeçilmez üyesi olan ankastre davlumbazlar ile mutfakta farklı bir hava yaratabilir, dekorasyon stilinizi oluştururken çeşitli davlumbaz seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Davlumbaz alırken önemli olan bir diğer nokta da davlumbazın çıkardığı sesin yüksekliği. Davlumbazın çıkardığı sesin 40 desibeli geçmemesi öneriliyor. Ayrıca yemek kokusunun direkt yukarı çıkması için davlumbazın ölçüsü ile altındaki fırının ölçüsünün tutması da gerekiyor.

Davlumbaz Modelleri
Mutfakların vazgeçilmezleri davlumbaz çeşitleri oldukça fazla. Farklı mutfak tarzlarına ve ölçülerine uygun davlumbazlar; duvar tipi, ada tipi ve konsol tipi davlumbaz olarak üçe ayrılıyor. Duvar tipi davlumbaz modelleri, en çok kullanılan tür olup apartman daireleri için oldukça kullanışlı bir seçenek. Ada tipi davlumbazlar geniş mutfakların gözdesi olurken konsol tipi davlumbazlar ise restoran, kafe gibi iş yerlerinin profesyonel mutfaklarında kullanılıyor.
Mutfakların dekoruna göre renk ve çeşitleri bulunan davlumbazların alt taraflarında bulunan ışıklar, yemek yaparken görüş yeteneğini kuvvetlendiriyor.

Davlumbaz Fiyatları
Tıpkı ankastre ocak ve ankastre fırınlar gibi davlumbazların da ankastre seçenekleri bulunuyor. Klasik ve konsept modellerin de içinde bulunduğu davlumbaz fiyatlarının ortalaması 120 TL ve 16 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Arçelik, Kügerr, Ferre, Silverline, Termikel, Hoover, Bosch, Vestel, Beko, Siemens gibi markaların davlumbaz fiyat listelerine, kampanyalara ve ürün özelliklerine akakce.com ile ulaşabilirsiniz. Geniş fiyat aralıklarına sahip davlumbazlar arasından mutfağınıza en uygun olanı seçmek ve fiyat karşılaştırmaları yaparak ayrıntılı bilgi almak için Akakçe’ye göz atmayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Davlumbaz

ÖncekiSayfa: 1 / 85Sonraki

Büyük MağazalardanKoçtaş Davlumbaz (22)

En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

En Çok İlgi Gören Davlumbazlar

Davlumbaz Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Davlumbaz Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.125 s