Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

18 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 58 markadan 2.645 buzdolabı için fiyatlar listeleniyor. 68 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı modellerini araştırırken kampanyalı buzdolapları ya da ucuz buzdolapları seçeneklerine ek olarak ürün özellikleri de göz önünde bulundurmalısınız. Uzun yıllar gereksinimlerinize cevap verecek kalitede, mümkün olduğunca enerji tasarrufu sağlayan, No-Frost buzdolapları, tercihleriniz arasında üst sıralarda yer almalı. Önce ihtiyaçlarınızı belirlemeli, hayal ettiğiniz buzdolabına en yakın modeller ile ihtiyaçlarınızı bir arada sunan seçenekleri dikkat almalısınız.

Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çok sık yenilenen bir eşya olmadığı için buzdolabı seçimi oldukça önemlidir. Buzdolabının sahip olduğu teknolojik donanım, özellikler, model, mutfağa uyumu ve kullanım rahatlığı dikkat etmeniz gereken kriterler arasında yer alıyor.

Buzdolabı Modelleri

Buzdolabı seçerken büro tipi, tek kapılı, çift kapılı, gardırop tipi buzdolabı gibi birçok seçeneğiniz bulunuyor. “Hangi buzdolabını almalıyım?” sorusunun cevabını verebilmek ihtiyaçlarınızı değerlendirmeniz gerekiyor.
Eğer evinizde kullanmak için bir buzdolabı alacaksanız tek kapılı buzdolabı modellerinden birini seçebilirsiniz. Buzdolabını sık kullanan kalabalık bir aileyseniz kahvaltılık bölmesi, buzluğu, meyvelik bölümü olan çift kapılı buzdolabı modelleri ya da gardırop tipi buzdolapları sizin için doğru bir tercih olacaktır. Eğer tek başınıza yaşıyor veya ofisinizde bir buzdolabı bulunmasını istiyorsanız tek kapılı, büro tipi buzdolapları ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 2018 buzdolabı modelleri ve fiyatlarını karşılaştırarak size en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Buzdolabının Hacmi Ne Kadar Olmalı?

Buzdolabı modelini belirledikten sonra buzdolabı hacmine karar vermeniz gerekiyor. İç hacimleri 60 litre ila 600 litre arasında değişen buzdolapları arasından seçim yaparken buzdolabı kullanım alışkanlıklarınız, evde kaç kişinin yaşadığı ve mutfağınızın ölçüleri önem kazanıyor.

Buzdolabında Enerji Tasarrufu

A, B, C, D, E, F ve G harfleri ile ifade edilen enerji tüketim sınıfları, hem fatura masraflarınızı düşürmek hem de doğayı korumak için büyük öneme sahip. A+++ enerji sınıfındaki buzdolapları tasarrufu zirveye taşıyor.

Buzdolabı Teknolojileri

İyonizer teknolojisi, yiyeceklerinizin uzun süre taze kalmasını sağlıyor. No- Frost buzdolapları nemi ve karlanmayı engelliyor ve yiyeceklerinizin donmasının önüne geçiyor. Low-Frost teknolojisi ise buz oluşumunu minimuma indiriyor.

Buzdolabı Fiyatları

2018 buzdolabı fiyatları; buzdolabı markasına, modeline, teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Beyaz eşyaların en önemlileri arasında yer alan buzdolapları, Arçelik, Siemens, Altus, Profilo, Samsung, Bosch, Vestel buzdolabı gibi birçok seçenekle akakce.com'dan faydalanarak sizin olabilir. Akakçe aracılığıyla fiyat listesi, özellikler, kullanıcı yorumları, beyaz eşya kampanyaları ve indirim fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilir, en ucuz buzdolaplarından üstün teknolojili modellere kadar farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Buzdolabı

ÖncekiSayfa: 1 / 111Sonraki

Büyük Mağazalardan

Teknosa Buzdolabı (59)

Media Markt Buzdolabı (49)

Buzdolabı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

En Çok İlgi Gören Buzdolapları

Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Buzdolabı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.109 s