Derin Dondurucu Fiyatları ve Modelleri

21 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 49 markadan 857 derin dondurucu için fiyatlar listeleniyor. 55 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Derin Dondurucu

Sevdiğiniz yiyecekleri mevsiminde depolayıp dilediğiniz zaman tüketmek ve kısa süreli bir hazırlıkla hızlı bir şekilde yemek yapmak istiyorsanız derin dondurucular tam size göre. Pratik kullanımları ve yüksek soğutma kapasiteleri ile derin dondurucular özellikle çalışan kişiler için tam bir kurtarıcı oluyor.

Derin Dondurucu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Derin dondurucu modelleri, sandık tipi ya da çekmeceli derin dondurucu olarak ikiye ayrılıyor. En doğru ürünü ise ihtiyaçlarınız belirliyor. Yiyecekleri gruplarına göre depolayıp kolay erişilebilecek şekilde saklamak için çekmeceli ve farklı uzunluklardaki dikey derin dondurucu modelleri idealken kalabalık aileler ve mutfakta bolca yeri olanlar için sandık tipi derin dondurucular daha kullanışlı seçenekler haline geliyor.
Hızlı soğutma teknolojileri, besin değerlerini koruyan soğutma yöntemleri, kapak açık kaldığında uyaran alarm sistemi gibi pek çok özellik barındıran derin dondurucular arasından size hitap edene karar vermelisiniz.

Enerji Sınıfı

İçerisinde hemen her türlü besin maddesini saklayabileceğiniz derin dondurucuları, boş oldukları zamanlar dışında asla kapatmayacağınızı unutmayın. A enerji sınıfı derin dondurucular bu nedenle hem bütçenizi hem de çevreyi koruyor. Satın alma aşamasında A sınıfı ürünlere daha çok para harcasanız da enerji tasarrufu sağlayan bu ürünlerle uzun vadede kazançlı çıkacaksınız.

Garanti ve Teknik Servis

Derin dondurucu alırken uzun yıllar kullanacağınızı unutmayın. Bu yüzden alacağınız ürünün garanti süresine ve garantinin neleri kapsadığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca kurulum aşamasında ve sonrasında teknik destek sağlayacak güvenilir markaların ürünlerini tercih etmek her zaman en doğrusu olacaktır.

Derin Dondurucu Fiyatları

Uğur, Arçelik, Bosch, Vestel, Siemens, Arçelik, Altus, Regal gibi derin dondurucu markalarının, ihtiyaca yönelik ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi derin dondurucu modellerinde de fiyat listesi, özellikleri karşılaştırma, kullanıcı yorumları gibi seçeneklerle en doğru ürüne akakce.com ile ulaşmanız mümkün. Hacim, enerji sınıfı, marka ve boyutlarına göre değişen fiyatlarını dikkate alarak en ucuz derin dondurucuya ya da en geniş hacimli modele karar vermek için akakce.com'dan yararlanabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Derin Dondurucu

ÖncekiSayfa: 1 / 36Sonraki

Derin Dondurucu Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 OcakSon gün 1 OcakSon gün 1 OcakSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

En Çok İlgi Gören Derin Dondurucular

Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Derin Dondurucu Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s