Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları ve Modelleri

16 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 23 markadan 242 çamaşır kurutma makinesi için fiyatlar listeleniyor. 37 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi
Islak çamaşırlarınızı asmak için yeterli genişlikte ve güneş gören bir alana sahip değilseniz dert etmeyin, çamaşır kurutma makinesi tam ihtiyacınız olan ürün. Farklı kapasite ve özelliklere sahip olan çamaşır kurutma makineleri arasından hangisini alacağınıza karar veremiyorsanız da öncelikle ihtiyacınızı belirlemeli, sonra da en uygun modelleri değerlendirmeye almalısınız.
Islak çamaşırları çamaşır kurutma makinesine atmak, onları çamaşır kurutma askısına ya da çamaşır ipine asmaktan çok daha kolay. Çamaşırlar, çamaşır kurutma askısı ya da çamaşır ipinde yaklaşık bir günde kururken bu makinelerde birkaç saatte istenilen kuruluğa ulaşıyorlar. Aynı zamanda çamaşırları asmakla uğraşmayacağınız için daha az iş gücü harcayıp zamandan ve enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Modelleri
Çamaşır kurutma makinelerine bakarken modellerin bir kısmında bacalı kurutma sisteminin tercih edildiğini görebilirsiniz. Bu ürünlerde kurutma işlemi boyunca çamaşırlarınızın üzerinden alınan nemli hava, bir baca yardımıyla dışarıya atılıyor.
Diğer bir model olan yoğunlaştırmalı çamaşır kurutma makineleri ise piyasada karşılaşacağınız seçenekler arasında yer alıyor. Evinizde baca bulunmuyorsa tercihinizi, elektrik çıkışı olan her yerde kurulup çalıştırılabilen yoğunlaştırmalı yani bacasız çamaşır kurutma makinelerinden yana kullanabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Çamaşır kurutma makineleri arasından hangi modeli tercih edebileceğinizi belirlemek için evde ürünü koyacağınız yeri önceden belirlemelisiniz. Çünkü yerleştirilecek alanlardaki boşluklara göre farklı boyutlarda cihazlar bulunabiliyor.
Çamaşır kurutma makinesi seçimi yaparken evinizde kaç kişinin yaşadığını ve ne sıklıkta çamaşır yıkadığınızı göz önünde bulundurarak kurutma kapasitesi ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. Eğer aradığınız ürün daha fazla programa sahip bir ürün ise ek program özellikleri olan çamaşır kurutma makinelerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi çamaşır kurutma makinelerinde de enerji verimliliği yüksek modelleri tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları
Çamaşır kurutma makinelerinin fiyatları; kapasitelerine, özelliklerine ve markalarına göre değişkenlik gösteriyor. Arçelik, Beko, Bosch, Samsung ve Siemens gibi alanında uzman popüler markaların ürünlerine akakce.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çamaşır kurutma makinelerinin fiyat listesi, indirimler, kampanyalar, kullanıcı yorumları ve daha fazlası Akakçe’de sizi bekliyor!

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Çamaşır Kurutma Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 11Sonraki

Çamaşır Kurutma Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Çamaşır Kurutma Makineleri

Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Çamaşır Kurutma Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.031 s