Bulaşık Makinesi Fiyatları ve Kampanyaları

20 Eylül 2018 44 marka, 1.356 model, 69 satıcı

Bulaşık Makinesi

Evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından bulaşık makinesi, birçok parçayı tek seferde yıkayabilme özelliğiyle pratiklik sunduğu gibi az malzeme ile çok iş yapabilmesi sayesinde de su ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Size en uygun bulaşık makinesini seçerken bulaşık makinesi çeşitlerini, bulaşık makinesi program sayısı ve kapasitesini, enerji ve su tasarrufu değerlerini incelemeniz gerekiyor. Hayatınıza kolaylık katacak ek özellikler de bulaşık makinesi seçerken önem kazanıyor. Örneğin bulaşıklarınızı yıkamak için daha çok gece saatlerini tercih ediyorsanız düşük desibele sahip, sessiz bulaşık makinelerine yönelmeyi tercih edebilirsiniz. Bu sayede makinenin çalışırken çıkardığı gürültü hem evin diğer sakinlerini hem de komşularınızı rahatsız etmez.

Bulaşık Makinesi Modelleri

“Hangi bulaşık makinesini almalıyım?” sorusunun cevabını bulmak istiyorsanız kilit noktayı bulaşık makinesi çeşitleri oluşturuyor. Farklı ihtiyaçlara ve mutfaktaki alanınıza göre seçebileceğiniz bulaşık makinesi çeşitleri arasında solo bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi, tezgah altı bulaşık makinesi ve tezgah üstü bulaşık makinesi yer alıyor.

Bulaşık Makinesi Kapasitesi

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birini de bulaşık makinesi kapasitesi oluşturuyor. Alacağınız bulaşık makinesini belirlerken kişi sayısı önem kazanıyor. Kalabalık aileler için yüksek kapasiteli ve çok programlı bulaşık makineleri öneriliyor. Genellikle iki sepetli olarak tasarlanan bulaşık makinelerinin üç sepetli versiyonları da bulunuyor. Böylece tüm bulaşıklarınızı aynı anda yıkamak mümkün hale geliyor. Ayarlanabilir sepetler ve katlanabilir raflar, kullanım kolaylığı açısından büyük avantaj sağlıyor.

Bulaşık Makinesi Program Sayısı

Hangi ısı ve sürede yıkandıkları, bulaşıkların bir bakıma kaderini yani ömrünü belirliyor. Bu nedenle bulaşık makinesi alırken program sayısına ve çeşitliliğine mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Bulaşık makinelerinde kısa program, standart program ve baskın kirlere karşı yoğun program gibi temel programların yanı sıra ek olarak ön yıkama, mini, hassas, ekonomik, ekstra hijyen, karma, ultra sessiz gibi program seçenekleri de bulunuyor.

Bulaşık Makinesi Enerji Tasarrufu

Bulaşıkları makinede yıkayarak maksimum enerji tasarrufu yapmanın yolu, üst enerji sınıfında bir makine tercih etmekten geçiyor. A+, A++ ve A+++ enerji sınıfı bulaşık makinesi modelleri, düşük su tüketimini ve enerji tasarrufunu garanti ediyor.

Bulaşık Makinesi Fiyatları

Kapasite, desibel, program gibi temel özelliklerle birlikte ek sepet sayısı, LED göstergeler, kendi kendini temizleyen filtreler, daha hızlı yıkama özelliği gibi seçenekler arttıkça bulaşık makinesi fiyatları da artıyor. 500 TL ile 3.500 TL arasında değişen fiyatlarla birlikte Arçelik, Altus, Beko, Bosch, Profilo, Vestel, Samsung gibi güvenilir beyaz eşya markalarının bulaşık makinesi kampanyaları ve indirimleri hakkında bilgi sahibi olmak için Akakçe'ye mutlaka göz atın.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Bulaşık Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 57Sonraki

Büyük Mağazalardan

Media Markt Bulaşık Makinesi (45)

Teknosa Bulaşık Makinesi (23)

Bulaşık Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 EkimSon gün 1 OcakSon gün 1 EkimSon gün 2 EkimSon gün 28 EylülSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 1 EkimSon gün 16 EkimKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Bulaşık Makinesileri

En Çok İlgi Gören Bulaşık Makinesileri

Bulaşık Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Bulaşık Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.062 s