Halı Yıkama Makinesi Fiyatları ve Modelleri

18 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 25 markadan 83 halı yıkama makinesi için fiyatlar listeleniyor. 36 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Halı Yıkama Makinesi
Temizliği pratikleştiren halı yıkama makineleri sayesinde halılar kısa sürede tertemiz oluyor. Arnica, Conti, Sunny, Thomas, Fantom, Arzum, Karcher, Rowenta, Profilo, Beko, Cleanvac ve Fakir gibi markaların çeşitli halı yıkama makinesi modelleri bulunuyor.

Halı Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?
Halı yıkama makinesi, standart elektrikli süpürgelerle aynı mantıkta çalışıyor, yani vakumlayarak halıları kirlerden arındırma prensibini kullanıyor. Halı yıkama makinelerinde elektrikli süpürgelerden farklı olarak bir de su haznesi bulunuyor. Bu haznenin içine konulan su ve deterjanlar sayesinde cihaz, halıları fırçalıyor ve temizliyor. Halı yıkama makineleri, ev tipi ve sanayi tipi olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Sanayi tipi yıkama makineleri, profesyonel kullanımlar için tasarlandığı için hem çok yüksek güç hem de çok yüksek su ve deterjan kapasitesine sahip oluyor. Ev tipi halı yıkama makineleri ise profesyonel modellere göre hem daha düşük güç tüketiyor hem de daha düşük kapasiteye sahip oldukları için kolayca hareket ettirilebiliyor.

Halı Yıkama Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Halı yıkama makinesi almadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar; cihazın vakumlama gücü, su haznesi genişliği ve harcanılan enerji miktarıdır. Vakumlama gücü ne kadar artarsa makinenin harcadığı enerji de o kadar artar. Ancak güvenilir markalar elektrik tasarruflu teknolojileriyle makinelerini çok daha az enerji ile yüksek verim alınabilecek şekilde tasarlıyor. Halı yıkama makinelerinde aranılması gereken diğer bir özellik ise kirli su tahliye bölmesidir. Bu bölme sayesinde temiz ve kirli suların birbirine karışması önlenir, böylece daha temiz halı ve kilimlere kavuşmuş olursunuz.

Halı Yıkama Makinesi Fiyatları
Halı yıkama makinesi fiyatları, markaya ve makinenin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. 289 TL'ye modeller olduğu gibi 7.500 TL'ye satışa sunulan çok daha fonksiyonel seçenekler de bulunuyor. Alışveriş yapmadan önce akakce.com'un sunduğu fiyat bilgilerini kontrol ederek kampanya, indirim ve fırsatlardan yararlanmayı ve modelleri karşılaştırmayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Halı Yıkama Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Halı Yıkama Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Halı Yıkama Makineleri

Halı Yıkama Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Halı Yıkama Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s