Şarjlı Süpürge Fiyatları ve Modelleri

El Süpürgesi

20 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 67 markadan 509 şarjlı süpürge için fiyatlar listeleniyor. 82 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge
Elektrik süpürgesi kullanmadan küçük kırıntı ve tozları kolayca temizlemenin en pratik yolu şarjlı süpürgelerdir. El süpürgesi olarak da bilinen bu aletler zaman kazandırırken taşınabilir olmaları sayesinde ev dışında da kullanılabilirler. Özellikle araba içi süpürme gibi işlemlerde kullanıcıya büyük kolaylık sunan yüksek performanslı Sinbo, Arçelik, Kenwood, Bosch, Electrolux, Rowenta, Black&Decker, Samsung, iRobot, Siemens ve Fakir şarjlı süpürgeler sayesinde temizlik daha kolay.

Şarjlı Süpürge Çeşitleri
Kullanıcıya kolaylık sunan küçük ev aletleri arasında ön sıralarda bulunan şarjlı elektrik süpürgeleri, işlevleri ve özellikleri yönünden çeşitlilik gösteriyor. İhtiyaçlara ve kullanım şekline göre çeşitlenen şarjlı süpürge modelleri kablosuzdur ve şarj olduktan sonra batarya boşalana kadar prize ihtiyaç duymuyor. Bunun dışında mini boyutları ile dikkat çeken şarjlı el süpürgelerinin yanında daha büyük boyutlarda, eğilme gerektirmeyen şarjlı dikey süpürgeler de bulunur. Elektrik süpürgesi kadar güçlü performansıyla bilinen bu süpürgeler, çeşitli başlıkları ile ulaşılması zor yerlerde biriken tozlara kolayca ulaşabiliyor.

Islak - Kuru Şarjlı Süpürgeler
Kablosuz elektrik süpürgelerinin toz hazneleri kuru olduğu gibi ıslak da olabiliyor. Hem ıslak hem de kuru kullanım imkanı sağlayan ıslak kuru şarjlı süpürgeler son zamanlarda sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Su ile desteklenen hazneler, tozun hava ile karışmasını engellerken kolay temizleme imkanı da sunuyor. Kuru toz hazneleri ise zaman kaybı yaşamadan çabuk kullanımlar için tercih ediliyor.

Robot Süpürge Modelleri
Robot süpürgelerin çok büyük bir kısmı şarjlı olarak çalışıyor ve ikiye ayrılıyor. Bunlardan mazisi daha eski olan modellerin, öncelikle ev içerisinde manuel olarak temizlenecek güzergah üzerinde hareket ettirilmesi ve kayıt yapılması gerekiyor. Bu modeller çalıştırıldığı zaman kayıt yapılan güzergah boyunca hareket ederek temizlik yapıyor ve son olarak başlangıç noktasına geri dönüyor. Yeni nesil robot süpürge modelleri ise tamamen otonom olarak çalışıyor. Genellikle telefona yüklenen uygulamalar ile kullanılan modellere sadece çalışmasını söylemeniz yetiyor. Üzerinde yer alan sensörler yardımı ile tüm evi temizleyen süpürge, şarjı biteceği zaman şarj istasyonuna geri dönüyor. Dilerseniz telefon yardımı ile evde olmadığınız saatlerde robot süpürgenin çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

Şarjlı Süpürge Fiyatları
Şarjlı süpürge fiyatları; performans özellikleri, şarj ve güç kapasiteleri ya da markaya göre değişiyor. 30 TL'den başlayan şarjlı süpürge fiyatları, 10 bin TL’ye kadar uzanıyor. Farklı bütçe seçenekleri ile her evde bulunması gereken şarjlı süpürge modellerine akakce.com'dan göz atarak ürün hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Şarjlı Süpürge

ÖncekiSayfa: 1 / 22Sonraki

Şarjlı Süpürge Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosSon gün 1 AğustosSon gün 10 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Şarjlı Süpürgeler

En Çok İlgi Gören Şarjlı Süpürgeler

Şarjlı Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Şarjlı Süpürge Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s