Ani Su Isıtıcı Fiyatları ve Modelleri

Elektrikli Şofben

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 22 markadan 76 ani su isıtıcı için fiyatlar listeleniyor. 36 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ani Su Isıtıcı
Evlerin en önemli eşyalarından biri olan ani su ısıtıcıları ya da şofbenler, anında ve sürekli sıcak su üreten cihazlar olarak tanımlanırlar. Bir depoları bulunmadığı için kısa sürede etkili olan bu ürünlerin güç, hız, sıcaklık ayarı gibi seçenekleri bulunur.

Ani Su Isıtıcısı Modelleri
Elektrik, doğalgaz ya da LPG tüp uyumlu ani su ısıtıcılar, ihtiyaç duyulduğu an sıcak su üretebilmeleri sayesinde pratiklik sunuyor. Üstelik ani su ısıtıcıların (şofbenlerin) su deposu bulunmadığı için fazla yer kaplamaları da söz konusu değil. Tek bir düğmeye dokunarak anında sıcak su elde etmenizi sağlayan ani su ısıtıcılarının güç kapasitesi, sıcaklık ayarı gibi özelliklerine göre birçok modeli bulunuyor. Elektrikli ani su ısıtıcısı modelleri, enerji harcamanızı büyük ölçüde düşürüyor.

Ani Su Isıtıcısı Özellikleri
Farklı sıcaklık ayarları bulunan ani su ısıtıcıları, suyu belirlenen sıcaklığa getirip hep aynı sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Sadece ihtiyaç duyulan su miktarını hızla ısıttıkları için de termosifonlara kıyasla daha az elektrik tüketiyorlar. Eğer sadece banyoda ya da mutfakta sıcak suya ihtiyaç varsa mükemmel çözüm sunan ani su ısıtıcıları, yüksek basınç ve enerji dalgalanması gibi durumlara karşı güvenlik önlemlerine de sahipler.

Ani Su Isıtıcısı ile Termosifonun Farkları
Elektrikli termosifonlar, su deposu ve elektrik rezistansı olmak üzere iki temel parçadan oluşur. Su deposunun bulunması nedeniyle de sıcak su temin etmek için bir süre beklemek gerekir. Ani su ısıtıcısında ise su deposu bulunmaz.

Ani Su Isıtıcısı Fiyatları
Ani su ısıtıcısı fiyatları, modellerine ve markalarına göre değişiklik gösteriyor. Evinize ya da iş yerinize bir ani su ısıtıcısı alacaksanız akakce.com'a danışın; Baymak, Veito, Arçelik, Fakir, BlueHouse, Siemens, Cemsan, Vestel, Beko, Felix, Blyss gibi ani su ısıtıcısı markaları arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürüne kolayca sahip olun.
Kampanyalar ve indirimler hakkında sizi bilgilendiren Akakçe ile bütçenizi sarsmadan evinize ya da iş yerinize konforu getirebilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Ani Su Isıtıcı

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Ani Su Isıtıcı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Ani Su Isıtıcılar

Ani Su Isıtıcı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Ani Su Isıtıcı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.016 s