Kombi Fiyatları ve Modelleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 35 markadan 608 kombi için fiyatlar listeleniyor. 47 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kombi
Isınmayı pratik hale getiren kombiler, evleri gerçek anlamda sıcak birer yuvaya dönüştüren cihazların başında geliyor. Kombiler farklı ev tipleri için birçok model barındırıyor. Farklı büyüklüklerde, farklı çalışma sistemlerine sahip kombiler, evinizi sıcacık yapmakla kalmayıp yaz-kış sıcak su kullanmanızı sağlıyor.

Kombi Çeşitleri
Temel olarak üç kombi çeşidi bulunuyor: Yoğuşmalı kombi, hermetik kombi ve bacalı kombi. Bacalı kombiler, yanma sırasında oluşan atık gazları baca yardımıyla dışarı atar. Yoğuşmalı kombiler, içlerinde bulunan sistemleri ile oluşan atık gazı, yanma sonucu oluşan su buharının enerjisi ile geri kazandırır. Hermetik kombilerde ise atık gaz bir fan kiti ile dışarıya atılır.
Bu çeşitlerin dışında bir de elektrikli kombiler bulunur. Doğal gaz olmayan evlerde kombi kullanmayı mümkün hale getirmek için üretilen elektrikli kombiler, sessiz çalışmaları ve atıkları olmadığı için çevreye zarar vermemeleri nedeniyle son yıllarda popüler hale geldi.

Kombi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Mekanın metrekaresi, bulunduğu kat ve evin cephesi, kombi alırken göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerdir. Mesela müstakil evler için yoğuşmalı kombiler daha uygun kabul edilir. Çünkü yoğuşmalı kombi, su buharı enerjisini sisteme yeniden kazandırdığı için normal kombilere oranla daha verimli çalışır.
Kombinin sessiz çalışması da rahat bir kullanım için gereklidir. Parça değişimi, bakım ve onarım işlemleri için satın alınacak kombinin yetkili servis ağının geniş olup olmadığına da dikkat edilmelidir.

Kombi Fiyatları
İhtiyaçlarınızı en çok karşılayacak, avantajlı fiyatlara sahip Baymak, Bosch, Buderus, Demirdöküm, E.C.A., Schafer kombi markalarının farklı modellerini kullanıcı yorumları, teknik özellikler, fiyat listesi bazında karşılaştırmalı olarak akakce.com'dan inceleyebilir, güvenli alışveriş ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Kombi

ÖncekiSayfa: 1 / 26Sonraki

Kombi ile ilgili kategoriler:Kombi Yedek Parça, Aksesuarı

Kombi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Kombiler

Kombi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Kombi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.047 s