Termosifon Fiyatları ve Modelleri

17 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 27 markadan 308 termosifon için fiyatlar listeleniyor. 56 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Termosifon
Yaşadığınız mekanlarda sıcak suya kesintisiz olarak ulaşmanızı sağlayan termosifonlar, genelde kombi olmayan ev ve ofislerde tercih ediliyor. Elektrikli şofbenlere alternatif olarak üretilen termosifonlar, elektrik tasarrufuna imkan tanıyarak istediğiniz anda sıcak suya kolayca kavuşmanızı sağlıyor. Ariston, Baymak, Bosch, Arçelik, Vestel ve Demirdöküm termosifon modelleri, en çok tercih edilen seçenekler arasında.

Termosifon Çeşitleri
Termosifonlar temelde ikiye ayrılıyor. İlki, sıvı ya da gaz yakıt ile sıcak su üretenler; ikincisi ise elektrik ile sıcak su üreten elektrikli termosifonlar. Günümüzde en çok elektrikli termosifonlar kullanılıyor, çünkü bu modellerin kendiliğinden su depoları bulunuyor. İçleri ısıya dayanıklı yalıtım malzemesinden üretildiği için de ısıtılmış suyun ısısını muhafaza edebiliyorlar. Son olarak bu iki tip dışında katı yakıtlı termosifonlar da sıcak su elde etmek için halen çok az da olsa kullanılıyor.

Termosifon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Termosifonlar 30, 40, 50 ve 80 litre olarak farklı su haznesi kapasitelerine sahip. Termosifon alırken önce sıcak su ihtiyacınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Örneğin; 4-6 kişilik bir aile için 80 litrelik termosifonlar yeterli olabiliyor. Kuvvetli izolasyonu bulunması, ısısını koruması, enerji tasarrufu yapabilen bir ürün olması ise dikkat edilmesi gereken diğer önemli özellikler. Elektrikli termosifonların montajı esnasında dikkat etmeniz gereken altın kural ise ürünün konumu. Bu ürünün kabloları asla su ile temas edecek alanlarda bulunmamalı. Son olarak, satın alacağınız termosifonun garanti süresini ve satış sonrası destek hizmetlerini özenle incelemeyi unutmamanızda yarar var.

Termosifon Fiyatları
Termosifon fiyatları, haznesinin genişliğine, enerji tasarruf özelliğine, marka ve diğer fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Sıcak su ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz termosifon modellerinin fiyat listeleri, kampanyalar, indirimler ve kullanıcı yorumlarına akakce.com'dan ulaşarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Termosifon

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Termosifon Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Termosifonlar

Termosifon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Termosifon Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.063 s