Ütü Fiyatları ve Modelleri

20 Ağustos 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 73 markadan 1.479 ütü için fiyatlar listeleniyor. 105 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ütü

Ev eşyalarının demirbaşlarından olan ütü, giysilerinizin veya evinizde kullandığınız nevresim, masa örtüsü gibi eşyaların pırıl pırıl görünmesinde sizin en büyük yardımcınız oluyor. Kırışıklık veya potluk gibi detayları yok ederek çamaşırlarınızın muntazamlığını ortaya çıkaran ütü, pratik özellikleriyle işinizi kolaylaştırıyor.

Ütü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ütü seçiminde öncelikli olarak buhar gücü dikkate alınmalıdır. Farklı kumaş yapılarına göre ayarlanabilir buhar gücü olan ütü modelleri, çamaşırlara zarar vermeden kırışıkları açmak için ideal. Yüksek buhar gücü olan, aynı zamanda hafif yapılı ütüler, çok daha kolay hareket etmenizi sağlıyor.

Ütü Tabanı Özellikleri

Çamaşırların daha kolay açılmasını sağlamak adına kaygan bir zemine sahip olan seramik tabanlı ütüler tercih edilebiliyor. Aynı şekilde çamaşırlara yapışmama özelliği ile teflon tabanlı ütüler de oldukça kullanışlı. Ütünün çok sık kullanılmadığı evlerde alüminyum tabanlı ütüler de değerlendirilebilir. Kumaşın üzerinde kolayca kayan çelik tabanlı ütülerdeyse dikkat edilmesi gereken, tabanın çizilmesini engellemektir. Bunun için ütüleme sırasında düğme, fermuar gibi aksesuarlara dikkat etmek gerekiyor.

Ütünün Güvenli Kullanımı

Olası ev kazalarını önlemek adına seçeceğiniz ütünün otomatik kapanma özelliği bulunması oldukça önemli. Özellikle evde küçük çocuk varsa güvenlik emniyeti olan ütü çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ütülemek için yeterli ısıya geldiğinde ışıkla uyarı yapan ütü modellerinin yanında ütü masası seçerken de ütü altlığı bulunanlara yönelmelisiniz. Ayrıca ütüye su ekleme esnasında fişi çekmek de güvenli kullanım önerilerindendir.

Ütü Fiyatları

Philips, Tefal, Arzum, Bosch, Delonghi, Vestel gibi küçük ev aletleri konusunda uzman markaların birbirinden farklı modellerdeki ütüleri arasından kendiniz için en iyisini seçmek için akakce.com en doğru adres. Akakce.com’da ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan ütü markalarının modelleri, fiyat listesi, kampanyalar ve indirimler hakkında fikir sahibi olup özellikler ve kullanıcı yorumları sayesinde değerlendirme yapabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Ütü

ÖncekiSayfa: 1 / 62Sonraki

Ütü ile ilgili kategoriler:Ütü Masası

Büyük Mağazalardan

Media Markt Ütü (35)

Teknosa Ütü (28)

Ütü Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 EylülSon gün 1 EkimSon gün 31 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Ütüler

En Çok İlgi Gören Ütüler

Ütü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Ütü Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.
Hesap Aç
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.11 s