Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

23 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 63 markadan 453 ekmek kızartma makinesi için fiyatlar listeleniyor. 76 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi
Evde kendinize ve ailenize güzel kahvaltılar hazırlayabilmek için ekmek kızartma makinesi almayı planlıyorsunuz. Ancak piyasada o kadar çok markadan, modelden ve özellikten bahsediliyor ki hangisini alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsunuz. Bu noktada öncelikle nasıl bir ekmek kızartma makinesine ihtiyacınız olduğunu düşünmenizde yarar var. Ardından farklı özellikler arasından seçim yapmak sizin için çok daha kolay olacak.

Ekmek Kızartma Makinesi Kapasitesi
Nasıl bir ekmek kızartma makinesine ihtiyacınız olduğunu belirlemek için ilk olarak kendinize "Evde kaç kişi yaşıyor?" diye sormalısınız. Bu soruya vereceğiniz cevap, kaç hazneli ekmek kızartma makinelerine yönelmeniz gerektiğini gösterecektir. Evinizde tek başınıza yaşıyor ve genellikle tek başına kahvaltı ediyorsanız tek dilim ya da 2 dilim kapasiteli ekmek kızartma makineleri sizin için uygun olabilir. Ancak evinizde birden fazla kişi yaşıyorsa ya da sabahları sıkça misafir ağırlıyorsanız herkesin aynı anda sıcacık ekmeklerle kahvaltıya başlayabilmesi için 4 dilim kapasiteli ekmek kızartma makinelerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca evde birden fazla kişi yaşıyor ve kızarmış ekmeği çok seviyorsanız hızlı kızartma özelliğine sahip cihazları da tercih edebilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi Gücü
Ekmek kızartma makinelerine bakarken cihazların gücünü de dikkate almalısınız. Piyasadaki birçok ekmek kızartıcı 700 W-1000 W arasında güce sahipken kısa sürede istenilen kızartma hızına ulaşabilen 1000 W ve üstü modeller de bulunuyor.

Ekmek Kızartma Makinesi Program Sayısı
Size uygun olan ekmek kızartma makinesini ararken ürünlerin teknik açıklamaları arasında program sayısına dair bilgilerin de yer aldığını görebilirsiniz. 10 kademeli kızartma ya da ısı ayar düğmesine kadar pek çok farklı seçenek sunan ekmek kızartıcılar arasında ihtiyacınıza en uygun ürüne öncelik verebilirsiniz. Bunu yaparken ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta ise ekmeği nasıl yemek istediğiniz konusu. Eğer ekmeği fazla ya da az kızarmış seviyorsanız çok fonksiyonlu cihazları tercih edebilir ve ekmeğin dilediğiniz tada otomatik olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İlave özellikler
İstediğiniz ekmek kızartma makinesine karar vermeden önce cihazın kapasitesi, gücü ve program sayısının yanı sıra ilave özelliklerine de göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza göre otomatik kapanma, kızartmayı durdurma, yeniden ısıtma, buz çözme gibi özelliklere sahip olan ekmek kızartıcılarını değerlendirebilir, kırıntı tablası ile değişik boyut ve kalınlıkta ekmek kızartma imkanı olan cihazları tercih edebilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları
Ekmek kızartma makineleri, tıpkı diğer elektronik ürünler gibi çok sayıda çeşit ve buna bağlı olarak geniş bir fiyat yelpazesi sunuyor. Çelik ya da metal gibi dayanıklı malzemelerin kullanıldığı ekmek kızartma makineleri fiyatları, diğer modellere göre biraz daha pahalı. Fiyatı etkileyen diğer durumlar ise program sayısı, ilave özellikler, marka bilinirliği ve ekmek kızartma makinesinin gücü olarak sıralanabilir. Ekmek kızartma makinesi almadan önce bütçenize uygun ve kaliteli bir ürün seçmek için akakce.com üzerinden kullanıcı yorumlarına ve fiyatlara bakabilirsiniz.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Ekmek Kızartma Makinesi

ÖncekiSayfa: 1 / 19Sonraki

Ekmek Kızartma Makinesi Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok İlgi Gören Ekmek Kızartma Makineleri

Ekmek Kızartma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Ekmek Kızartma Makinesi Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.078 s