Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları ve Modelleri

22 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 63 markadan 315 katı meyve sıkacağı için fiyatlar listeleniyor. 88 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı
Konsantre meyve sularından sıkıldınız ve kendi meyve suyunuzu hazırlamayı mı planlıyorsunuz? Yeni bir katı meyve sıkacağı almanız konusunda size yardımcı olalım. Piyasada renk, tasarım ve özellikleriyle dikkat çeken katı meyve sıkacağı modelleri arasından size en uygun olan ürüne yönelmek için öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu belirlemenizi öneririz. Bunun için kendinize "Katı meyve sıkacağını ne sıklıkla kullanacağım?", "Evde kaç kişi katı meyve sıkacağını kullanacak?", "Hangi meyve veya sebzeler sıkılacak?" gibi sorular sorabilirsiniz. Bu soruların cevabına göre karşınızdaki seçenekleri azaltarak hangi katı meyve sıkacağını alacağınıza kolayca karar verebilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Katı meyve sıkacağından istediğiniz verimi alabilmek için motor gücü yüksek olan ürünlere yönelebilirsiniz. Katı meyveden mümkün olan en kuru posayı elde etmek ve sıkılan meyveden en üst seviyede yararlanmak için küçük filtre deliklerine sahip olan cihazlara öncelik verebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için meyve sıkma haznesi, meyveyi içine bir bütün olarak atabilecek kadar geniş olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Gücü
Portakal, havuç, nar, elma, domates, greyfurt, ananas gibi yiyeceklerin suyunu sıkabilmek için seçeceğiniz katı meyve sıkacağının motor gücü önemlidir. Piyasada 300 W ve daha az motor gücüne sahip katı meyve sıkacağı modelleri bulunduğu gibi 2000 W ve daha fazla güçte ürünler de mevcut. Tahmin edebileceğiniz gibi kabuk kalınlığı ve meyvenin sertliği arttıkça motorun daha güçlü olması gerekiyor. Portakal gibi meyveler kolay bir şekilde sıkılabiliyorken elma gibi meyveler çok daha zor sıkılıyor. Motor gücü yüksek olan katı meyve sıkacaklarının fiyatlarının da aynı oranda pahalı olabileceğini göz önünde bulundurarak sizin için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları
Katı meyve sıkacaklarının motor gücüne göre fiyatlarının değişiklik gösterdiğinden yukarıda bahsettik. Tabii ki bunda en önemli nokta marka oluyor. Katı meyve sıkacağı markaları arasında Smeg, Hurom, Breville, Kuvings, Braun, Bosch, Philips, Arçelik, Arzum ve Sinbo öne çıkıyor. Markaların bilinirlik seviyesi ve yetkili teknik servis ağı arttıkça katı meyve sıkacağı fiyatları da artıyor.
Katı meyve sıkacaklarına bakarken ürün açıklamalarında modelin hangi materyalden yapıldığının bilgisini de bulabilirsiniz. Buna göre döküm, paslanmaz çelik, plastik ve cam hazneye sahip katı meyve sıkacaklarından birini tercih edebilirsiniz.
Tüm bunların yanı sıra yeni bir katı meyve sıkacağı almadan önce ürün fiyatlarına ve beğendiğiniz modelleri sizden önce satın almış olan kişilerin kullanıcı yorumlarına akakce.com üzerinden göz atmayı unutmayın.

 1. >
 2. >
 3. >
 4. >
 5. Katı Meyve Sıkacağı

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Katı Meyve Sıkacağı Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Katı Meyve Sıkacakları

En Çok İlgi Gören Katı Meyve Sıkacakları

Katı Meyve Sıkacağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Katı Meyve Sıkacağı Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
 • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
 • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
 • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
 • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
 • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
 • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

0.11 s