Su Sebili Fiyatları ve Modelleri

Su Pınarı

19 Temmuz 2018 itibariyle Türkiye'de satışta olan 46 markadan 227 su sebili için fiyatlar listeleniyor. 47 farklı satıcı arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Su Sebili
Yazın sıcak günlerinde vücudunuzun en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında bol bol su tüketmek geliyor. Su sebilleri pratiklikleri sayesinde evlerde ve iş yerlerinde en çok kullanılan beyaz eşyalardan oluyor.

Su Sebili Modelleri
Kullanılacak alanın genişliğine ve ihtiyaçlara göre farklılık gösteren su sebili modelleri arasında kabinsiz su sebilleri ve gizli damacanalı su sebilleri başı çekiyor. Damacanayı alttaki kapalı hazneye yerleştirmeye izin veren ve böylece mutfağının dekorasyonuna önem verenleri mutlu eden gizli hazneli musluklu cam su sebilleri, evler için ideal ürünler. Damacananın üstten takıldığı ve hem sıcak hem de soğuk su temin edilebilen cihazlar ise kalabalık iş yerleri için oldukça uygun. Ayrıca evler için tezgah üstü su sebilleri de oldukça şık ve pratik bir seçenek.

Su Sebili Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Su sebili alırken kullanım alışkanlıklarına ve ihtiyaçlara mutlaka dikkat edilmeli. Eğer evde kullanılacaksa az elektrik tüketen ve su soğutma dışında gerektiğinde hemen kaynar su temin edebileceğiniz sıcak su hazneli su sebillerine yönelmeniz gerekiyor. Ayrıca damacananın kolay takılıp çıkarılabilir olması ve musluklarla su haznelerinin kolay temizlenebilir olmasına da dikkat edebilirsiniz. Ayrıca su sebili alırken herhangi bir sorun olduğunda yedek parçası kolay bulunan bir cihaz olmasına da dikkat edilmesi öneriliyor. Su sebili alındıktan sonra fişe takılmadan önce birkaç saat beklemeli ve bu esnada haznesinde genel bir temizlik yapılması gerekiyor. Belli aralıkla su haznesini temizlemek, mikrop üremesini önlemenize yardımcı oluyor.

Su Sebili Bakımı ve Fiyatları
Su sebili fiyatları, damacana gizleme seçeneğine, sıcak su haznesinin varlığına ve sebilin boyutuna değişiklik gösteriyor. akakce.com aracılığıyla sahip olabileceğiniz Vestel, Arçelik, Awox, Beko, Siemens, Simfer, Altus, Goldmaster, Bosch su sebili modelleri, en sıcak havalarda bile evde ya da ofiste soğuk su ihtiyacınızı karşılamanıza imkan tanıyor. Üstelik birçok su sebili modelinde yer alan sıcak su haznesi de yemek yaparken, ılık su içmek istediğinizde ya da sıcak içecekler hazırlarken kaynar suya her an ulaşabilmenizi sağlıyor.

  1. >
  2. >
  3. >
  4. Su Sebili

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Su Sebili Kategorisinde Geçerli Kampanyalar

Son gün 1 AğustosKampanyalar, indirimler, kuponlar bir arada burada!Tüm Kampanyalar

En Çok Karşılaştırılan Su Sebilleri

En Çok İlgi Gören Su Sebilleri

Su Sebili Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Çok Aranan Su Sebili Markaları

Ne, nerede, en ucuz?
Akakçe üyeliği ile fiyat düşüşlerinden, kampanyalardan ve indirimlerden anlık haberdar olun, her zaman en ucuza alın.

Üye Ol
1 Aradığınızı en ucuz
fiyata bulun.
  • Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
  • Aradığınız ürün hangi satıcıda ne kadara satılıyor bir arada listeliyoruz.
2 Gerçek indirim ve
avantajları yakalayın.
  • Kalabalık reklam mesajları, ilgisiz Google sonuçları arasında kaybolmayın.
  • Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır.
3 Çarşı, pazar ya da internette,
her alışverişte Akakçe yanınızda.
  • Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın.
  • Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.
Akakçe olarak daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr
Mersis No: 0011056436000001

akakce.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı akakce.com sorumlu tutulamaz.

akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

1.56 s